Argentina: Liga Profesional
FT
Union de Santa Fe
San Lorenzo
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
79'
Huracan
Ind. Rivadavia
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
23:30
Atl. Tucuman
Defensa y Justicia
-
-
-
Argentina: Primera B - Apertura
FT
Midland
Laferrere
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Villa Dalmine
Flandria
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Comunicaciones
Acassuso
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Deportivo Armenio
Excursionistas
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Liniers
San Martin Burzaco
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Villa San Carlos
Dock Sud
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Argentina: Primera C - Apertura
FT
Justo Jose de Urquiza
Deportivo Paraguayo
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Club Lujan
Atlas
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
El Porvenir
Deportivo Espanol
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
General Lamadrid
Victoriano A.
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Yupanqui
Real Pilar
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Sportivo Barracas
Def. de Cambaceres
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Central Cordoba
Claypole
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Mercedes
Central Ballester
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Argentina: Torneo Federal
FT
Sarmiento Resistencia
San Martin Formosa
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Juventud Antoniana
Sarmiento de La Banda
2
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Villa Mitre
Kimberley
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Crucero del Norte
Central Norte
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Gutierrez Mendoza
Ferro Gen. Pico
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Australia & Oceania: Ofc Nations Cup
FT
Solomon Islands
Vanuatu
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Australia: Capital Premier League
FT
West Canberra Wanderers
ANU
0
6 (0)
(4)
6 (0)
(4)
04:15
Wagga City Wanderers
Canberra Juventus
-
-
-
FT
Belconnen Utd.
Queanbeyan City
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Brindabella
Canberra White Eagles
8
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Australia: Northern Nsw State League
FT
Singleton Strikers
West Wallsend
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Thornton Redbacks
Toronto Awaba Stags
1
6 (0)
(5)
6 (0)
(5)
FT
Belmont Swansea Utd.
Cessnock City Hornets
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Australia: Npl Northern Nsw
FT
Maitland
Newcastle Olympic
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Postp.
Edgeworth E.
Broadmeadow
-
-
-
Postp.
New Lambton
Adamstown Rosebud
-
-
-
FT
Lake Macquarie
Valentine
0
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
Australia: Npl Nsw
FT
Sydney Olympic
Sutherland Sharks
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
NWS Spirit
WS Wanderers U23
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Wollongong Wolves
Blacktown City
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
St George Saints
St. George City
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Hills Brumbies
Sydney Utd
2
3 (2)
(0)
3 (2)
(0)
Australia: Npl Queensland
FT
Gold Coast Utd
Peninsula
2
3 (1)
(0)
3 (1)
(0)
FT
Rochedale
Gold Coast Knights
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Australia: Npl South Australia
FT
Adelaide Croatia Raiders
South Adelaide
1
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Adelaide United U23
Croydon
3
4 (0)
(3)
4 (0)
(3)
FT
Campbelltown City
Adelaide Olympic
3
2 (3)
(0)
2 (3)
(0)
FT
Para
Adelaide Comets
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
FK Beograd
Adelaide City
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Australia: Npl Tasmania
FT
Devonport
Launceston
4
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Glenorchy Knights
Riverside Olympic
7
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Kingborough Lions
Clarence Zebras
4
3 (3)
(2)
3 (3)
(2)
Australia: Npl Victoria
FT
Avondale FC
Hume City
5
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Manningham United Blues
Port Melbourne Sharks
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Dandenong City
Melbourne Knights
2
5 (1)
(2)
5 (1)
(2)
FT
Moreland City
St Albans
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Altona Magic
Green Gully
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Dandenong Thunder
Oakleigh Cannons
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
Australia: Npl Western Australia
FT
Bayswater
Armadale
3
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Floreat Athena
Perth RedStar
3
4 (2)
(2)
4 (2)
(2)
FT
Fremantle City
Balcatta
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Perth Glory U23
Inglewood Utd
1
6 (0)
(4)
6 (0)
(4)
FT
Olympic Kingsway
Stirling Macedonia
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Perth SC
Western Knights
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Australia: Nsw League One
FT
Bulls Academy
Nepean
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Hakoah Sydney
Blacktown Spartans
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Canterbury Bankstown
Northern Tigers
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Postp.
Bonnyrigg White Eagles
Inter Lions
-
-
-
Postp.
Dunbar Rovers
Rydalmere Lions
-
-
-
FT
Macarthur Rams
Mt Druitt Town
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
SD Raiders
Dulwich Hill
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
UNSW
Bankstown City Lions
3
3 (1)
(0)
3 (1)
(0)
Australia: Queensland Premier League
FT
Moreton City Excelsior U21
Capalaba
0
5 (0)
(1)
5 (0)
(1)
FT
Southside Eagles
Brisbane Strikers
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Eastern Suburbs
Ipswich
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Australia: Sa State League
FT
West Adelaide
Adelaide Cobras
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Adelaide Victory
Salisbury Utd.
2
4 (1)
(4)
4 (1)
(4)
FT
Sturt Lions
Playford Patriots
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Western Strikers
West Torrens
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Blue Eagles
Fulham Utd.
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Cumberland Utd.
Adelaide Vipers
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Australia: Tasmania Northern Championship
FT
Devonport U21
Launceston U21
2
5 (2)
(2)
5 (2)
(2)
FT
Northern Rangers
Riverside Olympic U21
4
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
04:30
Somerset
Launceston United U21
-
-
-
FT
Ulverstone
Burnie Utd.
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Australia: Tasmania Southern Championship
FT
Hobart City
University of Tasmania
3
4 (2)
(2)
4 (2)
(2)
FT
Hobart Utd.
South East Utd.
1
4 (1)
(2)
4 (1)
(2)
Australia: Victoria Premier League
FT
Eastern Lions
Western Utd. U21
0
4 (0)
(1)
4 (0)
(1)
FT
North Geelong
Melbourne Victory U21
2
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Langwarrin
Melbourne City U21
2
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Australia: Wa State League
FT
Cockburn City
Kingsley Westside
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Mandurah City
Rockingham City
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Sorrento
Gosnells City
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Murdoch Melville
Gwelup Croatia
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Nedlands
Subiaco
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Dianella White Eagle
Joondalup Utd.
5
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
Austria: Tirol - Relegation Group
Interrupted
Simmeringer
WAF Brigittenau
Interrupted
Hafnarfjordur W
Keflavik W
Interrupted
Vols
Telfs
Interrupted
Stjarnan W
Thor/KA W
Belarus: Pershaya Liga
FT
BumProm Gomel
Shakhtyor Soligorsk 2
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Belshina
Ostrovets
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Lida
Energetik-BGU
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Belarus: Vysshaya Liga
FT
Slutsk
Din. Minsk
0
5 (0)
(3)
5 (0)
(3)
FT
Dynamo Brest
Dnepr Mogilev
6
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Neman
BATE
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Belarus: Vysshaya Liga Women
Interrupted
Smorgon W
Din. Minsk W
Interrupted
Bobruichanka W
Minsk FK W
Benin: Ligue 1 - Championship Group
Interrupted
AS Cotonou
Dragons
Interrupted
AS Sobemap
Requins
Interrupted
Ayema
ASPAC
Interrupted
Cavaliers
Espoir
Interrupted
Coton FC
JS Pobe
Interrupted
Dadje
Bani Ganse
Interrupted
Damissa
FC Loto
Interrupted
Takunnin
Dynamo Abomey
Brazil: Alagoano U20
FT
Grota do Facao U20
Rio Largo U20
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Postp.
Canoense U20
Jacioba U20
-
-
-
18:00
Gaviao Izidorense U20
Sao Sebastiao U20
-
-
-
18:00
Sao Domingos U20
Santa Cruz AL U20
-
-
-
18:00
UNEC U20
CRB U20
-
-
-
18:00
SC Penedense U20
Dimensao Capela U20
-
-
-
Brazil: Brasileiro A2 Women
Interrupted
Mixto W
Juventude W
Brazil: Brasileiro Women
Interrupted
Ferroviaria W
Santos W
Brazil: Brasiliense U20
FT
Botafogo DF U20
Real Brasilia U20
2
4 ()
()
4 ()
()
FT
Ceilandia U20
Ceilandense U20
8
2 (5)
(2)
2 (5)
(2)
FT
Paranoa U20
CFZ U20
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
18:00
Samambaia U20
Planaltina U20
-
-
-
18:00
Brasiliense U20
Luziania U20
-
-
-
18:00
Capital DF U20
Samambaense U20
-
-
-
18:00
Canaa U20
Gremio Valparaiso U20
-
-
-
Brazil: Carioca 2
FT
Americano
Duque de Caxias
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
America RJ
CEAC/Araruama
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Olaria
Goncalense
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Resende
Serrano FC
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Marica
Artsul
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Brazil: Carioca U20 - Taca Guanabara
FT
Bangu U20
Portuguesa RJ U20
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Flamengo RJ U20
Boavista U20
6
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Vasco U20
Madureira U20
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Volta Redonda U20
Sampaio Correa FE U20
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Brazil: Catarinense U20
FT
Avai U20
Marcilio Dias U20
2
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Joinville U20
Criciuma U20
1
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
Brazil: Cearense U20
FT
Alvinegro U20
Santa Cruz CE U20
0
6 (0)
(3)
6 (0)
(3)
FT
Floresta EC U20
Horizonte U20
3
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
18:00
CA Cearense U20
Sao Gerardo U20
-
-
-
Brazil: Copa Espirito Santo - First Stage
FT
Vitoria ES
Sport-ES
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Capixaba SC
Porto Vitoria
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Brazil: Copa Paulista
FT
EC Sao Bernardo
Sao Caetano
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Juventus-SP
Portuguesa
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Rio Branco SP
Primavera
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Rio Claro
Sao-Carlense
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Sao Bento
Capivariano
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Taquaritinga
Uniao Sao Joao
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
81'
Votuporanguense
XV de Jau
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Brazil: Goiano 2
FT
Ouvidorense
Trindade
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Inhumas
Santa Helena
3
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Anapolina
Centro Oeste
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Brazil: Maranhense - Play Offs
FT
Maranhao
Sampaio Correa
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Brazil: Matogrossense 2 - Play Offs
20:00
Caceres
Sinop FC
-
-
-
Brazil: Mineiro 2
FT
North Esporte Clube
Mamore
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Tupi-MG
Democrata SL
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Varginha
Boa
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Brazil: Mineiro U20
FT
Tres Coracoes U20
Santarritense U20
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
XV de Novembro U20
America MG U20
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
18:00
Betim U20
Futgol U20
-
-
-
FT
Contagem U20
Atletico-MG U20
1
6 (0)
(3)
6 (0)
(3)
18:00
Inter de Minas U20
Boston City U20
-
-
-
Brazil: Paranaense U20 - Second Stage
18:30
Araucaria U20
Rio Branco PR U20
-
-
-
18:30
Londrina U20
Coritiba U20
-
-
-
Brazil: Paulista B - First Stage
FT
Mauaense
Atletico Mogi
4
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
AEA Aracatuba
Inter de Bebedouro
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Tupa
Fernandopolis
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Uniao Mogi
Manthiqueira
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Sao Carlos
Barcelona SP
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Brazil: Pernambucano U20 - Second Stage
FT
Nautico U20
Belo Jardim U20
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Sete de Setembro U20
Sport Recife U20
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Brazil: Sergipano U20
18:00
Dorense U20
Confianca U20
-
-
-
18:00
Lagarto U20
America SE U20
-
-
-
18:00
Olimpico EC U20
Atletico Gloriense U20
-
-
-
Brazil: Serie A
HT
Bragantino
Juventude
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Brazil: Serie B
FT
Avai
Guarani
3
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
America MG
CRB
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Ponte Preta
Novorizontino
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
77'
Ituano
Paysandu PA
3
4 (2)
(3)
4 (2)
(3)
Brazil: Serie C - First Stage
FT
CSA
Botafogo PB
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Aparecidense
Tombense
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
8'
Athletic Club
Ferroviario
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Brazil: Serie D
FT
Audax RJ
Real Noroeste
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
AE Altos
Aguia De Maraba
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Patrocinense
Inter de Limeira
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Retro
ASA
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
CSE
Sergipe
3
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Porto Velho
Rio Branco
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
77'
Mixto
Ipora
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
82'
Barra FC
Avenida
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Burundi: Coupe Du President
Interrupted
Rukinzo
Flambeau du Centre
Canada: Canadian Premier League
FT
Valour
Pacific FC
2
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Atl. Ottawa
York Utd
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
HFX Wanderers
Forge
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Canada: Csl
FT
Serbian W. E.
Scarborough SC
3
1 ()
()
1 ()
()
Cape Verde: Campeonato Nacional
17:00
Barreirense
Palmeira
-
-
-
FT
Boavista da Praia
FC Derby
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
17:00
Juventude
Academica do Fogo
-
-
-
FT
ACA
Rosariense
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Ultramarina
Sanjoanenses
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Morabeza
Varandinha
1
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
Chile: Chilean Cup
FT
Mejillones
Copiapo
0
4 (0)
(2)
4 (0)
(2)
Postp.
Presidente Ibanez
Huachipato
-
-
-
FT
Barcelona
Cobreloa
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Melipilla
San Felipe
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Pen.
Osorno
Deportes Temuco
2
3 2
2 (1)
(2)
3 2
2 (1)
(2)
Pen.
Real San Joaquin
S. Morning
1
0 0
0 (0)
(0)
0 0
0 (0)
(0)
FT
Recoleta
A. Italiano
1
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
Pen.
Imperial Unido
Arturo Fernandez Vial
3
2 2
2 (1)
(0)
2 2
2 (1)
(0)
FT
Vicente Rosales
U. De Concepcion
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
Chile: Primera Division Women
Interrupted
A. Italiano W
Coquimbo W
Interrupted
Cobresal W
S. Morning W
Interrupted
Antofagasta W
Everton W
Interrupted
Palestino W
U. De Chile W
China: Jia League
FT
Dalian Yingbo
Yunnan Yukun
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Heilongjiang Ice City
Guangxi Pingguo Haliao
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Liaoning Tieren
Foshan Nanshi
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Shijiazhuang Gongfu
Shanghai Jiading Huilong
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Chongqing Tonglianglong
Wuxi Wugou
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Nanjing City
Qingdao Red Lions
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
China: Super League Women
Interrupted
Hainan Qiongzhong W
Changchun Dazhong W
Interrupted
Wuhan Jiangda W
Shanghai RCB W
Interrupted
Shaanxi Changan W
Jiangsu Suning W
FT
Zhejiang Professional
Changchun Yatai
3
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Henan Songshan Longmen
Beijing Guoan
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
China: Yi League
FT
Ganzhou Ruishi
Jiangxi Dark Horse
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Shandong Taishan B
Rizhao Yuqi
3
2 (2)
(0)
2 (2)
(0)
FT
Shenzhen Juniors
Shanghai Port B
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Quanzhou Yassin
Hunan Billows
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Guangxi Lanhang
Haikou Mingcheng
2
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
Colombia: Liga Women - Promotion Group
Interrupted
Dep. Cali W
Llaneros W
Interrupted
Ind. Medellin W
Alianza W
Czech Republic: Cfl Play Offs
FT
Slavia Prague B
Velvary
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Czech Republic: Division A
FT
Katovice
Klatovy
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Pribram B
Jindrichuv Hradec
3
1 (3)
(1)
1 (3)
(1)
FT
Aritma Prague
Marianske Lazne
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
FK Komarov
Cesky Krumlov
2
3 (1)
(0)
3 (1)
(0)
FT
Doubravka
Sokolov
3
2 (3)
(0)
2 (3)
(0)
FT
Sobeslav
Domazlice B
3
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Tachov
Horovice
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Czech Republic: Division B
FT
Brandys n. Labem
Meteor Prague
5
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
FT
Neratovice
Louny
3
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Steti
Ostrov
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Olympie Brezova
Admira Prague B
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Ujezd Prague
Slany
2
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Hvezda Cheb
Chomutov
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Cesky Brod
SK Kladno
1
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
Czech Republic: Division C
FT
Chrudim B
Vysoke Myto
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Letohrad
Velke Hamry
1
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Kosmonosy
Slavia HK
4
2 (2)
(0)
2 (2)
(0)
FT
Spoje Prague
Hlinsko
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Trutnov
Caslav
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Dobrovice
Benatky n. Jiz.
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Novy Bydzov
Benesov
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Usti nad Orlici
Turnov
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Czech Republic: Division D
FT
Zdirec n. D.
Lanzhot
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Sperice
Lisen B
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Breclav
Velke Mezirici
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Pelhrimov
Velka Bites
3
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Zdar na Sazavou
Tasovice
1
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Nove Mesto na Morave
Humpolec
2
3 (1)
(0)
3 (1)
(0)
Czech Republic: Division E
FT
Kostelec na Hane
Bzenec
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Sternberk
Skastice
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Vsetin
Rymarov
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
HFK Olomouc
Nove Sady
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Vsechovice
Novy Jicin
4
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
Czech Republic: Division F
FT
Frenstat p. R.
Repiste
4
2 (3)
(1)
2 (3)
(1)
Czech Republic: Jihocesky Kp
Interrupted
Mirovice
Drazice
Interrupted
FC Semice
Malse Roudne
Interrupted
Tyn nad Vltavou
Olesnik
Interrupted
Trebon
TJ Osek
Czech Republic: Jihomoravsky Kp
Interrupted
Rajhradice
Moravska Slavia
Interrupted
Lednice
Rajecko
Interrupted
Pohorelice
SK Krumvir
Interrupted
Kunstat
Rousinov
Interrupted
Ratiskovice
Bosonohy
Czech Republic: Karlovarsky Kp
Interrupted
KV Dvory
Trstenice
Interrupted
Chodov
Union Nove Sedlo
Interrupted
Loko K. Vary
Kralovske Porici
Interrupted
Lomnice
Marianske Lazne B
Interrupted
Hroznetin
Vintirov
Czech Republic: Kralovehradecky Kp
Interrupted
Cerveny Kostelec
Rychnov n. Kneznou
Interrupted
Ceska Skalice
Jicin
Interrupted
Dvur Kralove
Dobruska
Interrupted
Tyniste n. Orl.
Libcany
Czech Republic: Liberecky Kp
Interrupted
Skalice u C.Lipy
Visnova
Interrupted
Straz p. Ralskem
Novy Bor
Interrupted
Hradek nad Nisou
Chrastava
Interrupted
Kostalov-Libstat
Frydlant
Interrupted
FC Pencin
Lomnice nad Popelkou
Czech Republic: Moravskoslezsky Kp
Interrupted
Jakubcovice
Koberice
Interrupted
Petrvald na Morave
Haj ve Slezsku
Interrupted
Dolni Benesov
Moravan Oldrisov
Interrupted
Hermanice
Kravare
Interrupted
Brusperk
Pusta Polom
Interrupted
Stonava
Orlova
Czech Republic: Olomoucky Kp
Interrupted
Mohelnice
Velke Losiny
Interrupted
Urcice
Zabreh
Interrupted
Zelatovice
Konice
Interrupted
Medlov
Cechovice
Interrupted
Belotin
Brodek u Prerova
Interrupted
SK Lipova
Postrelmov
Czech Republic: Pardubicky Kp
Interrupted
Lazne Bohdanec
Lanskroun
Interrupted
Hermanuv Mestec
Chocen
Interrupted
Horni Redice
Svitavy
Interrupted
Libisany
Litomysl
Interrupted
SK Pardubicky
Prosetin
Interrupted
Tremosnice
Holice
Czech Republic: Plzensky Kp
Interrupted
Sokol Radnice
Kaznejov
Interrupted
Sokol Lhota
Kosutka Plzen
Interrupted
Nepomuk
Plzen-Cernice
Interrupted
Nyrsko
Stribro
Interrupted
Petrin Plzen B
Zruc
Czech Republic: Prazsky Prebor
Interrupted
Branik
Predni Kopanina
Interrupted
Kralovice
Dolni Chabry
Interrupted
Dukla JM
Treboradice
Interrupted
Kolovraty
Motorlet Prague B
Interrupted
Podoli Praha
Uhrineves
Interrupted
Vysehrad
Tempo Prague
Interrupted
CAFC
Zizkov B
Interrupted
Zlicin
Stresovice
Czech Republic: Stredocesky Kp
Interrupted
SK Chlumec
Libis
Interrupted
Tuchlovice
Sokolec
Interrupted
Kutna Hora
Dobris
Interrupted
Poricany
Povltavska FA B
Interrupted
Mnichovohradistsky SK
SK Doksy
Interrupted
Velim
Pruhonice
Czech Republic: Ustecky Kp
Interrupted
Banik Most - Sous B
Srbice
Interrupted
Nestemice
Cernovice
Interrupted
Probostov
Litomericko
Interrupted
FK Jilove
Usti nad Labem B
Interrupted
Oldrichov
Ledvice
Interrupted
Modlany
Vilemov
Interrupted
Zatec
Krupka
Czech Republic: Vysocina Kp
Interrupted
Zirovnice
Nove Mesto na Morave B
Interrupted
Velke Mezirici B
FS Trebic
Interrupted
Okrisky
Pacov
Interrupted
Kamenice nad Lipou
Bystrice n. Pern.
Czech Republic: Zlinsky Kp
Interrupted
Bystrice pod Hostynem
Brumov
Interrupted
Kvasice
Stitna nad Vlari
Denmark: 2nd Division - Promotion Group
FT
Middelfart
AB Copenhagen
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Esbjerg
Nykobing
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Aarhus Fremad
Roskilde
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Denmark: 2nd Division - Relegation Group
FT
Hellerup
F. Amager
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Skive
Thisted FC
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Brabrand
FA 2000
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Denmark: 3rd Division - Championship Group
FT
Ishoj
Avarta
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
VSK Aarhus
Holbaek
4
3 (3)
(2)
3 (3)
(2)
FT
BK Frem
Naesby
5
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
Denmark: 3rd Division - Relegation Group
FT
Young Boys
Vanlose
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
SfB-Oure
Lyseng
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Vejgaard
Holstebro
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
Interrupted
Koge W
Fortuna Hjorring W
Interrupted
KoldingQ W
Aarhus W
Interrupted
Brondby W
Nordsjaelland W
Denmark: Elitedivisionen Women - Relegation
Interrupted
Aalborg W
Naestved W
Interrupted
Odense Q W
Thisted FC W
Interrupted
B93 W
Osterbro W
Estonia: Esiliiga
FT
Elva
Levadia U21
2
3 (2)
(2)
3 (2)
(2)
Estonia: Meistriliiga
FT
Kalju
Flora
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Tallinna Kalev
Paide
2
5 (2)
(2)
5 (2)
(2)
FT
Parnu JK Vaprus
Narva
1
4 (0)
(2)
4 (0)
(2)
Ethiopia: Premier League
FT
Hawassa
Adama City
0
5 (0)
(2)
5 (0)
(2)
Europe: Premier League (Crimea)
FT
Alushta-Crimea
Kyzyltash
0
10 (0)
(3)
10 (0)
(3)
FT
Inkomport
TSK Simferopol
1
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Ocean Kerch
Gvardiya
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Faroe Islands: 1. Deild
FT
AB Argir
FC Suduroy
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
NSI Runavik 2
Sandur
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
TB Tvoroyri
HB Torshavn 2
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Faroe Islands: Premier League
FT
B36 Torshavn
Toftir
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Skala Itrottarfelag
Vikingur
0
4 (0)
(3)
4 (0)
(3)
FT
07 Vestur Sorvagur
HB Torshavn
1
4 (1)
(3)
4 (1)
(3)
Finland: Kakkonen Group C
FT
GBK Kokkola
TP-47
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Kuopion Elo
Narpes Kraft
4
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
JPS Jyvaskyla
Hercules
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Finland: Kansallinen Liiga Women
Interrupted
HPS W
PK-35 Vantaa W
Interrupted
JyPK W
KuPS W
Interrupted
PK-35 Helsinki W
Ilves W
Interrupted
PKKU W
HJK W
Interrupted
Aland Utd W
Honka W
Finland: Suomen Cup
FT
TPS
Mikkeli
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
EBK
Haka
1
5 (0)
(0)
5 (0)
(0)
Pen.
VJS
Atlantis
2
1 1
1 (1)
(0)
1 1
1 (1)
(0)
FT
AC Oulu
KaPa
5
1 (4)
(0)
1 (4)
(0)
FT
Ilves
SJK
2
4 (2)
(2)
4 (2)
(2)
FT
Inter Turku 2
VPS
1
5 (0)
(2)
5 (0)
(2)
Georgia: Liga 3
FT
Betlemi
Merani Tbilisi
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Gardabani
Merani Martvili
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Loco. Tbilisi 2
Gori
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Borjomi
Iberia 1999 2
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Gonio
Varketili
4
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Zestafoni
Meshakhte Tkibuli
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Bakhmaro
Orbi
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Grenada: Premier Division
Postp.
Hard Rock
Mt. Rich
-
-
-
Postp.
Paradise
St. John's
-
-
-
Postp.
Mt. Rich
Camerhogne
-
-
-
22:00
Mt. Rich
Shamrock
-
-
-
22:00
St. John's
SAB Spartans
-
-
-
Iceland: Division 1
FT
Leiknir
Grindavik
2
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Dalvik/Reynir
Keflavik
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Fjolnir
Thor Akureyri
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Iraq: Stars League
FT
Zakho
Al Quwa Al Jawiya
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Japan: J1 League
FT
Yokohama F. Marinos
Machida
1
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Sanfrecce Hiroshima
Verdy
4
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Cerezo Osaka
Urawa Reds
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Kyoto
Hokkaido Consadole Sapporo
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Kazakhstan: Premier League
FT
Shakhter Karagandy
Atyrau
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Tobol
Kairat Almaty
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Kaisar Kyzylorda
Turan
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Kenya: Premier League
FT
Nairobi City
Kakamega Homeboyz
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Bidco United
Kariobangi Sharks
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Shabana
Leopards
4
3 (2)
(2)
3 (2)
(2)
FT
Muhoroni Youth
Talanta FC
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
KCB
Posta Rangers
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Tusker
Bandari
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Kenya: Super League
FT
Luanda Villa
Rainbow
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Interrupted
Gusii
Nairobi United
-
-
-
FT
Silibwet
Naivas FC
1
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
Interrupted
Assad
Mombasa Stars
-
-
-
Latvia: 1. Liga
FT
Tukums 2000 2
Skanste
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
FK Smiltene
Marupe
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Leevon PPK
Rezekne
4
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
JFK Ventspils
Riga FC 2
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Latvia: Virsliga
FT
FK Liepaja
BFC Daugavpils
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Lebanon: Premier League - Winners Stage
FT
Safa
Al Ahed
1
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
Libya: Premier League
Awarded
Al Hilal Benghazi
Al Akhdar
3
0 ()
()
0 ()
()
Lithuania: A Lyga
FT
Hegelmann
Suduva
3
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Siauliai FA
Dziugas Telsiai
3
3 (1)
(3)
3 (1)
(3)
FT
Banga
Transinvest
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Dainava Alytus
Kauno Zalgiris
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Lithuania: I Lyga
FT
FK Minija
Atmosfera
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Macao: Elite League - Relegation Group
Interrupted
University of Macau
Sporting Macau
Malawi: Super League
Postp.
Creck Sporting
Big Bullets
-
-
-
Postp.
Mighty Wanderers
Civo Utd
-
-
-
Postp.
Bangwe All Stars
Baka City
-
-
-
12:30
Kamuzu Barracks
Creck Sporting
12:30
Karonga United
Mzuzu City
Interrupted
Big Bullets
Civo Utd
Interrupted
Chitipa United
Mzuzu City
Interrupted
FOMO
Moyale Barracks
Interrupted
Kamuzu Barracks
Silver Strikers
Interrupted
Karonga United
Dedza Dynamos
Postp.
MAFCO
Dedza Dynamos
-
-
-
Interrupted
Mighty Wanderers
Moyale Barracks
Interrupted
Silver Strikers
Civo Utd
Postp.
MAFCO
Chitipa United
-
-
-
Postp.
Karonga United
Moyale Barracks
-
-
-
Malaysia: Fa Cup
FT
Selangor
Negeri Sembilan
4
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Johor DT
Kelantan DNFC
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Sabah
KL Rovers
7
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
Morocco: Botola 2
FT
Dcheira
Difaa El Jadidi
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Jeunesse Massira
USM Oujda
1
3 ()
()
3 ()
()
FT
Kawkab Marrakech
Chabab Benguerir
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Olympique Khouribga
Ittifaq Marrakech
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
RAC Casablanca
Meknes
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Raja Beni Mellal
Chabab Atlas Khenifra
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Stade Marocain
Rapide Oued Zem
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Wydad Fes
Sale
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Mozambique: Mocambola
Interrupted
Ferroviario Maputo
Brera Tchumene
Netherlands: Derde Divisie - Relegation - Play Offs
FT
Raalte
GVV Unitas
4
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Netherlands: Tweede Divisie - Relegation
FT
Genemuiden
Excelsior Maassluis
0
3 (0)
(0)
3 (0)
(0)
Nigeria: Npfl
FT
Lobi Stars
Kwara
4
3 (2)
(2)
3 (2)
(2)
FT
Plateau United
Kano Pillars
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Heartland
Niger Tornadoes
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Rivers United
Gombe
6
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Norway: Division 2 - Group 1
FT
Notodden
Hodd
0
4 (0)
(3)
4 (0)
(3)
FT
V. Haugesund
Jerv
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Arendal
Viking 2
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Kvik Halden
Eik-Tonsberg
0
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Sotra
Orn
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Norway: Division 2 - Group 2
FT
Follo
SK Gjovik-Lyn
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Kjelsas
Eidsvold TF
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Ull/Kisa
Strindheim
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Norway: Division 3 - Group 1
FT
Ardal
Haugesund 2
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Stord
Forde
1
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
FT
Fana
Askoy
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
OS TF
Bjarg
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Floro
Froya
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Loddefjord
Djerv 1919
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Norway: Division 3 - Group 2
FT
Vigor
Mandalskameratene
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Fram
Odd 2
4
2 (2)
(0)
2 (2)
(0)
FT
Vindbjart
Sandnes Ulf 2
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Pors
Brodd
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Norway: Division 3 - Group 3
FT
Assiden
Oppsal
0
5 (0)
(1)
5 (0)
(1)
FT
Flint
Baerum Sportsklubb
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Skeid 2
Ullern
2
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
KFUM-Kameratene Oslo 2
Nordstrand
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Askollen
Asker
3
4 (1)
(1)
4 (1)
(1)
FT
Sarpsborg 08 2
Frigg
0
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
Norway: Division 3 - Group 4
FT
Stromsgodset 2
Trygg/Lade
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Nardo
Melhus
4
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Surnadal
Byasen
0
4 (0)
(1)
4 (0)
(1)
FT
Tiller
Rosenborg 2
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Norway: Division 3 - Group 5
FT
Spjelkavik
Traeff
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Lokomotiv Oslo
Funnefoss/Vormsund
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Lorenskog
Gjellerasen
3
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Bjorkelangen
Kristiansund 2
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Hodd 2
Skjetten
1
4 (0)
(2)
4 (0)
(2)
Norway: Division 3 - Group 6
FT
Bodo/Glimt 2
Mjolner
3
4 (1)
(0)
4 (1)
(0)
FT
Harstad
Sprint-Jeloy
4
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Honefoss
Fyllingsdalen
12
0 (6)
(0)
0 (6)
(0)
FT
Skjervoy
Floya
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Ulfstind
Elverum
3
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Norway: Toppserien Women
Interrupted
Arna-Bjornar W
Roa W
Interrupted
Kolbotn W
Asane W
Interrupted
LSK Kvinner W
Rosenborg W
Interrupted
Stabaek W
Lyn W
Interrupted
Valerenga W
Brann W
Peru: Liga 2
FT
AD Cantolao
U. San Martin
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
20:00
Ayacucho
Binacional
-
-
-
FT
Llacuabamba
Alianza Huanuco
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Philippines: Pfl
FT
Manila Montet
Kaya
0
14 (0)
(9)
14 (0)
(9)
FT
Philippine Army
Maharlika
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Loyola
Mendiola FC 1991
4
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
Réunion: Regionale 1
Interrupted
Jeanne d'Arc
Sainte-Suzanne
Romania: Liga 3 - Promotion Play Offs - Promotion - Play Offs
Interrupted
CSM Focsani
CS Din. Bucuresti
Russia: Fnl 2 - Division B - Group 4
FT
Ural 2
Amkar
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Uralets Nizhny Tagil
Rubin Kazan 2
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Akron Togliatti 2
Pari NN 2
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Lada Togliatti
Nosta
3
4 (1)
(1)
4 (1)
(1)
FT
Orenburg 2
Dynamo Barnaul
3
2 (3)
(2)
2 (3)
(2)
FT
Volna Nizhegorodskaya
Sokol Kazan
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Kirov
Krylya Sovetov Samara 2
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Russia: Supreme Division Women
Interrupted
FK Yenisey W
Chertanovo M. W
Interrupted
Lokomotiv Moscow W
CSKA Moscow W
Interrupted
FK Krylya Sovetov Samara W
Ryazan W
Interrupted
Rubin Kazan W
FK Rostov W
Interrupted
Dynamo Moscow W
Spartak Moscow W
Interrupted
Zenit W
Zvezda 2005 W
Singapore: Premier League
FT
Young Lions
Albirex Niigata
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
South Africa: Premier League - Relegation Group
FT
Pretoria U.
Richards Bay
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
South Korea: K League 1
FT
Pohang
Daejeon
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Gwangju FC
Gimcheon Sangmu
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Gangwon
Suwon FC
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
South Korea: K League 2
FT
Gyeongnam
Suwon Bluewings
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Jeonnam
Bucheon FC 1995
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Seongnam
Anyang
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
South Korea: K3 League
FT
Gimhae
Gyeongju KHNP
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Hwaseong
Gangneung
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Yangpyeong
Yeoju Citizen
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Daejeon Korail
Chuncheon
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Spain: Liga F Women
FT
Eibar W
Granada CF W
0
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Real Sociedad W
Las Planas W
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Atl. Madrid W
Villarreal W
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Betis W
Costa Adeje Tenerife W
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Levante W
Madrid C. W
3
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Spain: Primera Rfef - Promotion Play Offs
FT
Malaga
Gimnastic
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Spain: Tercera Rfef - Promotion Play Offs
FT
Ardoi
Anguiano
0
3 (0)
(0)
3 (0)
(0)
Sweden: Division 1 - Norra
FT
AFC Eskilstuna
FBK Karlstad
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Hammarby TFF
Vasalund
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Karlbergs
Stocksund
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Sweden: Division 1 - Södra
FT
Lunds
Torslanda
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Norrby
Oskarshamn
6
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Rosengard
Trollhattan
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Angelholm
Tvaaker
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Sweden: Division 2 - Norra Götaland
FT
Herrestads AIF
Motala
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Kumla
Vanersborgs FK
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Saffle SK
Grebbestad
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Gauthiod
Stenungsunds
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Sweden: Division 2 - Norra Svealand
FT
Kungsangen
Gute
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Arlanda
Enkopings SK
4
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Farsta
IK Franke
0
4 (0)
(0)
4 (0)
(0)
FT
Sandvikens AIK
Hudiksvall
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Dalkurd
Falu
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Sweden: Division 2 - Norrland
FT
Kiruna
Ytterhogdal
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Umea FC
IFK Lulea
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Boden
Team TG
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Bergnasets
Taftea IK
4
2 (3)
(1)
2 (3)
(1)
FT
Algarna-Harnosand
Gottne
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Skelleftea
Lucksta
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Sweden: Division 2 - Södra Götaland
FT
IFK Trelleborg
Hassleholms IF
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Osterlen
Karlskrona
2
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
IFK Karlshamn
Balkan
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Sweden: Division 2 - Södra Svealand
FT
BK Ljungsbro
Arameisk-Syrianska
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Mjolby AI FF
Huddinge
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Sylvia
Enskede
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Syrianska
Sleipner
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Sweden: Division 2 - Västra Götaland
FT
Jonsereds
Tord
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Landvetter
Hittarp
4
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Astrio
Ockero
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Varbergs GIF
Husqvarna
3
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Qviding
Frolunda
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Sweden: Elitettan Women
FT
Jitex W
Sunnana W
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Lidkoping W
Umea W
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Gamla Upsala W
Malmo FF W
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Alingsas W
Bollstanas W
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Sweden: Superettan
FT
Gefle
Landskrona
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Skovde AIK
Degerfors
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Utsikten
Varberg
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Taiwan: Mulan Football League Women
Interrupted
Taoyuan Mars W
Taichung Blue W
Interrupted
Hualien W
Taipei Bravo W
Interrupted
Hang Yuan W
Kaohsiung W
Tajikistan: Vysshaya Liga
FT
Khosilot Parkhar
Istaravshan
3
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Khujand
Vakhsh
2
0 ()
()
0 ()
()
FT
Barkchi Hisor
Panjsher
1
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
Thailand: Thai Fa Cup
Pen.
Bangkok Utd
Kanchanaburi
2
1 1
1 (0)
(0)
1 1
1 (0)
(0)
Togo: Championnat National
Interrupted
Doumbe
Semassi
Interrupted
Entente II
ASC Kara
Interrupted
Unisport
Kakadl
Tunisia: Ligue Professionnelle 1 - Championship Group
FT
Etoile Sahel
CS Sfaxien
1
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Esperance Tunis
Monastir
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Uruguay: Primera Division - Torneo Intermedio
FT
River Plate
Maldonado
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Interrupted
Wanderers
River Plate
Interrupted
Cerro Largo
Nacional
Interrupted
Liverpool M.
Boston River
Interrupted
Rampla Juniors
Miramar
FT
Nacional
Liverpool M.
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
23:00
Defensor Sp.
Progreso
-
-
-
Uruguay: Segunda Division
FT
Cooper
Uruguay Montevideo
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Plaza Colonia
Sud America
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Cerrito
Albion
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
77'
Rentistas
Atenas
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
USA: Mls
23:30
Atlanta Utd
Houston Dynamo
-
-
-
23:30
CF Montreal
Real Salt Lake
-
-
-
23:30
Charlotte
DC United
-
-
-
23:30
New England Revolution
Vancouver Whitecaps
-
-
-
23:30
New York Red Bulls
Nashville SC
-
-
-
23:30
Orlando City
Los Angeles FC
-
-
-
23:30
Philadelphia Union
Inter Miami
-
-
-
23:30
Toronto FC
Chicago Fire
-
-
-
USA: Mls Next Pro
Pen.
Austin FC II
Portland Timbers 2
1
0 0
0 (0)
(0)
0 0
0 (0)
(0)
23:30
Carolina Core
Cincinnati 2
-
-
-
USA: Nwsl Women
FT
Kansas City Current W
Chicago W
2
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Racing Louisville W
Gotham W
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
23:30
North Carolina Courage W
Orlando Pride W
-
-
-
23:30
Washington Spirit W
San Diego Wave W
-
-
-
USA: Usl Championship
FT
Detroit
Charleston
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
23:00
Hartford Athletic
Pittsburgh
-
-
-
23:00
Indy Eleven
San Antonio
-
-
-
23:30
Tampa Bay
Louisville City
-
-
-
USA: Usl League One
FT
Forward Madison
Tormenta
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
USA: Usl League Two
FT
Chicago Dutch Lions
Sueno
1
3 ()
()
3 ()
()
FT
Midlakes United
West Seattle Junction
1
4 (0)
(0)
4 (0)
(0)
FT
Ventura
AMSG FC
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Lane United
Ballard
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Almaden
Marin
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
19:00
Boston Bolts
Pathfinder
-
-
-
19:00
Morris Elite
Long Island
-
-
-
20:00
Black Rock
Albany Rush
-
-
-
21:00
Charlottesville Blues
Christos
-
-
-
21:00
New Jersey Copa
Ironbound SC
-
-
-
22:00
Cleveland Force
Dayton
-
-
-
22:00
West Virginia
North Carolina FC U23
-
-
-
22:00
Inter Gainesville
Florida Elite
-
-
-
23:00
AC Connecticut
Boston City
-
-
-
23:00
Ann Arbor
Midwest United
-
-
-
23:00
Athens United
East Atlanta
-
-
-
23:00
Brave SC
Nona
-
-
-
23:00
Brevard SC
Brooke House
-
-
-
23:00
Lansing City
Flint City
-
-
-
23:00
Lionsbridge
Northern Virginia
-
-
-
23:00
LVU Rush
RC New Jersey
-
-
-
23:00
Michiana Lions
Union FC Macomb
-
-
-
23:00
Minneapolis City
Bavarian United
-
-
-
23:00
Philadelphia Lone Star
Ocean City
-
-
-
23:00
Vermont Green
Western Mass Pioneers
-
-
-
23:00
Wake FC
Charlotte Independ. 2
-
-
-
23:30
Asheville City
Birmingham 2
-
-
-
23:30
Motown 2
Hudson Valley
-
-
-
Vietnam: V.League 1
FT
Song Lam Nghe An
Thanh Hoa
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Hong Linh Ha Tinh
Viettel
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Khanh Hoa
Quang Nam
0
5 (0)
(3)
5 (0)
(3)
FT
Ho Chi Minh
Nam Dinh
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Vietnam: V.League 2
FT
Dong Thap
Dong Nai
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Long An
TTBD Phu Dong
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Binh Phuoc
Hoa Binh
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
World: Club Friendly
FT
Dietikon
Zurich
0
2 ()
()
2 ()
()
FT
Regensdorf
Zurich
0
2 ()
()
2 ()
()
FT
Fortuna Babelsberg
Schoneiche
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
KRC Harelbeke
Dender
0
5 (0)
(3)
5 (0)
(3)
World: Friendly International
FT
Guatemala
Argentina
1
4 (1)
(2)
4 (1)
(2)
FT
El Salvador
Peru
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
77'
Colombia
Bolivia
3
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
Zimbabwe: Premier Soccer League
FT
Bulawayo Chiefs
Platinum
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Ngezi Platinum
Chicken Inn
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Simba Bhora
Arenel Movers
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Yadah
Manica
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Useful Sites: Soccer Stats – Soccer Live – Online soccer games – livescore – Live Football Scores – Goaloo18 Livescore
Live Soccer Scores & Results by Bettors Club