Albania: Superliga - Relegation
14:00
Flamurtari
Apolonia Fier
-
-
-
Argentina: Copa Argentina
18:00
Gimnasia Mendoza
CA Mitre
-
-
-
20:15
Almirante Brown
San Martin T.
-
-
-
Argentina: Primera C - Apertura
18:30
Central Ballester
Club Lujan
-
-
-
Argentina: Primera C - Apertura
18:30
Claypole
Atlas
-
-
-
Argentina: Reserve League - First Stage
18:00
Barracas Central 2
Argentinos Jrs 2
-
-
-
18:00
Ind. Rivadavia 2
Deportivo Riestra 2
-
-
-
18:00
Racing Club 2
Rosario Central 2
-
-
-
18:00
River Plate 2
Banfield 2
-
-
-
18:00
Platense 2
Sarmiento Junin 2
-
-
-
22:00
Talleres Cordoba 2
Huracan 2
-
-
-
Argentina: Torneo Federal
16:00
Argentino MM
Deportivo Camioneros
-
-
-
17:00
Ferro Gen. Pico
San Martin Mendoza
-
-
-
18:00
Olimpo Bahia Blanca
Kimberley
-
-
-
18:15
Sol de America
Juventud Antoniana
-
-
-
18:30
Boca Unidos
San Martin Formosa
-
-
-
18:30
Circulo Deportivo
Villa Mitre
-
-
-
18:30
Sansinena
Santamarina
-
-
-
19:00
Deportivo Rincon
Germinal
-
-
-
19:00
Gutierrez Mendoza
Juventud U.U.
-
-
-
19:00
Sportivo Estudiantes
Ciudad Bolivar
-
-
-
22:30
Sportivo Las Parejas
Douglas Haig
-
-
-
23:00
Biblioteca Atenas
Huracan Las Heras
-
-
-
23:00
Cipolletti
Sol de Mayo
-
-
-
23:00
Defensores Belgrano VR
Sportivo Belgrano
-
-
-
23:00
Union Sunchales
Sarmiento Resistencia
-
-
-
23:30
9 de Julio Rafaela
Independiente Chivilcoy
-
-
-
23:30
Def. Pronunciamiento
Gimnasia E.R.
-
-
-
Armenia: First League
13:00
Ararat-Armenia 2
Mika Jerevan
-
-
-
13:00
Noah 2
Onor
-
-
-
13:00
Alashkert 2
Lernayin Artsakh
-
-
-
14:00
Urartu 2
FC Gandzasar
-
-
-
Armenia: Premier League
15:00
Shirak Gyumri
Ararat Yerevan
-
-
-
Australia & Oceania: Ofc Champions League
FT
Solomon Warriors
Rewa
2
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
Australia: Northern Nsw State League
Postp.
Thornton Redbacks
Toronto Awaba Stags
-
-
-
Azerbaijan: I Liqa
13:00
Difai Agsu
MOIK Baku
-
-
-
13:00
Karvan
Mingachevir
-
-
-
13:00
Zaqatala
Iravan
-
-
-
Bahrain: Premier League
16:30
Al-Ahli Manama
Al-Shabbab
-
-
-
16:30
Manama Club
Al-Hidd
-
-
-
16:30
Sitra
East Riffa
-
-
-
16:30
Busaiteen
Al Riffa
-
-
-
Bhutan: Premier League
10:00
Samtse
RTC
-
-
-
Bosnia And Herzegovina: Prva Liga - Rs
11:00
Prijedor
Omarska
-
-
-
15:00
Drina Zvornik
Mrkonjic Grad
-
-
-
15:00
Kozarska Dubica
Leotar
-
-
-
15:00
Kozara
Laktasi
-
-
-
15:00
Ljubic Prnjavor
Radnik Bijeljina
-
-
-
15:00
Modrica
BSK Banja Luka
-
-
-
15:00
Nevesinje
Zeljeznicar Banja Luka
-
-
-
15:00
Romanija Pale
Sutjeska Foca
-
-
-
15:00
Slavija
Famos Vojkovici
-
-
-
Brazil: Brasileiro U20
18:00
America MG U20
Santos U20
-
-
-
Postp.
Gremio U20
Corinthians U20
-
-
-
18:00
Palmeiras U20
RB Bragantino U20
-
-
-
18:00
Fluminense U20
Cuiaba U20
-
-
-
18:30
Goias U20
Bahia U20
-
-
-
Brazil: Copa Espirito Santo - First Stage
22:00
Real Noroeste
Rio Branco ES
-
-
-
Brazil: Maranhense - Play Offs
22:30
Sampaio Correa
Maranhao
-
-
-
Brazil: Mineiro 2
18:00
Valeriodoce
Betim
-
-
-
22:30
Aymores
Tupi-MG
-
-
-
23:00
Caldense
Boa
-
-
-
23:00
Nacional de Muriae
Democrata SL
-
-
-
23:00
North Esporte Clube
Varginha
-
-
-
23:00
URT
Mamore
-
-
-
Brazil: Pernambucano U20 - First Stage
19:00
Ipojuca U20
Atletico Torres U20
-
-
-
Brazil: Rondoniense - Play Offs
19:00
Porto Velho
Vilhena EC
-
-
-
Brazil: Roraimense - Second Stage
FT
Sao Raimundo RR
GAS
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Brazil: Serie B
FT
Coritiba
Guarani
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Botafogo SP
Chapecoense-SC
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
22:00
America MG
Mirassol
-
-
-
22:00
Ituano
Sport Recife
-
-
-
22:00
Brusque
Operario
-
-
-
Bulgaria: Bulgarian Cup
16:00
Ludogorets
Botev Plovdiv
-
-
-
Bulgaria: Third League - South-East
15:00
Atletik Kuklen
Spartak Plovdiv
-
-
-
15:00
Dimitrovgrad
Levski Karlovo
-
-
-
15:00
Karnobat
Asenovets
-
-
-
15:00
Lok. Plovdiv II
Sliven
-
-
-
15:00
Nesebar
Haskovo
-
-
-
15:00
Rodopa Smolyan
Sozopol
-
-
-
15:00
Rozova Dolina
Gigant Saedinenie
-
-
-
15:00
Sokol Markovo
Beroe II
-
-
-
15:00
Zagorets
Sekirovo Rakovski
-
-
-
Bulgaria: Third League - South-West
13:00
Balkan Botevgrad
Slavia Sofia 2
-
-
-
Burundi: Coupe Du President
13:00
Flambeau du Centre
Vital'O
-
-
-
13:00
Le Messager Ngozi
Rukinzo
-
-
-
Chile: Primera B
23:00
Limache
S. Morning
-
-
-
China: Fa Cup
06:00
Shanghai Changning
Yanbian Longding
-
-
-
China: Super League
11:35
Shanghai Shenhua
Qingdao Hainiu
-
-
-
Colombia: Liga Women
20:00
Santa Fe W
Alianza W
-
-
-
Croatia: Croatian Cup
17:00
D. Zagreb
Rijeka
-
-
-
Czech Republic: Division E
15:00
Vsechovice
Strani
-
-
-
Czech Republic: Fortuna:Liga - Championship Group
17:30
Slavia Prague
Plzen
-
-
-
Czech Republic: U19 League
11:00
Karvina U19
Ostrava U19
-
-
-
Denmark: Superliga - Championship Group
18:00
Brondby
Nordsjaelland
-
-
-
Egypt: Premier League
13:00
El Daklyeh
El Gouna
-
-
-
16:00
Al Ahly
Arab Contractors
-
-
-
16:00
Pharco
Baladiyat El Mahalla
-
-
-
16:00
Pyramids
Ceramica Cleopatra
-
-
-
England: Women’S Super League
18:15
Tottenham W
Chelsea W
-
-
-
Europe: Euro U17 Women - Play Offs
13:30
Spain U17 W
France U17 W
-
-
-
16:30
England U17 W
Poland U17 W
-
-
-
Europe: Premier League (Crimea)
12:00
Gvardiya
TSK Simferopol
-
-
-
13:00
Alushta-Crimea
Ocean Kerch
-
-
-
13:30
Kyzyltash
GFK Yalta
-
-
-
16:00
Sparta-KT
Inkomport
-
-
-
Europe: Premier League International Cup - Play Offs
18:00
Crystal Palace U21
Jong PSV
-
-
-
Gambia: Gfa League
16:00
Banjul Utd
Greater Tomorrow
-
-
-
Georgia: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00
Telavi
Kolkheti 1913
-
-
-
17:00
Torpedo Kutaisi
Dinamo Batumi
-
-
-
Georgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2
12:30
Dusheti
Spaeri
-
-
-
12:30
FC Gareji Sagarejo
WIT Georgia
-
-
-
12:30
Khobi
Shturmi
-
-
-
12:30
Rustavi
Bolnisi
-
-
-
15:00
Loco. Tbilisi
Dinamo Tbilisi 2
-
-
-
Germany: Junioren Bundesliga Play Offs
16:30
B. Monchengladbach U19
Hoffenheim U19
-
-
-
Germany: Oberliga Mittelrhein
17:15
Schafhausen
Hennef
-
-
-
Germany: Oberliga Niedersachsen
17:00
Arminia Hannover
Emden
-
-
-
17:30
Eintracht Celle
Rotenburger
-
-
-
Germany: Regionalliga Bayern
15:30
Furth II
Illertissen
-
-
-
Ghana: Premier League
15:00
Dreams
Bechem United
-
-
-
Greece: Super League - Championship Group
15:00
Lamia
Aris
-
-
-
17:00
Olympiacos Piraeus
AEK Athens FC
-
-
-
17:00
PAOK
Panathinaikos
-
-
-
Greece: Super League 2 - Promotion Group
13:00
Kalamata
Ionikos
-
-
-
13:00
AEL Larissa
Makedonikos
-
-
-
13:00
PAE Chania
Ilioupoli
-
-
-
Greece: Super League 2 - Relegation Group
13:00
Kampaniakos
Kozani FC
-
-
-
13:00
Karditsa
Aiolikos
-
-
-
Hungary: Hungarian Cup
17:30
Paks
Ferencvaros
-
-
-
Iceland: Icelandic Cup
18:00
KA Akureyri
Vestri
-
-
-
Indonesia: Liga 1 - Play Offs
12:00
Madura United
Borneo
-
-
-
Iran: Division 1
14:00
Saipa
Shahre Raz
-
-
-
Israel: Liga Alef - Promotion Play Offs
17:00
MS Tira
Ironi Baka
-
-
-
17:30
M. Kiryat Ata-Bialik
Kiryat Yam
-
-
-
Italy: Coppa Italia
19:00
Atalanta
Juventus
-
-
-
Italy: Serie D - Winners Stage
14:00
AC Carpi
Pianese
-
-
-
14:00
Altamura
Trapani
-
-
-
14:00
Union Clodiense
Alcione Milano
-
-
-
Japan: J1 League
10:00
Hokkaido Consadole Sapporo
Iwata
-
-
-
10:00
Albirex Niigata
Yokohama F. Marinos
-
-
-
10:00
Kashiwa Reysol
Shonan Bellmare
-
-
-
10:00
Machida
Cerezo Osaka
-
-
-
10:00
Nagoya Grampus
FC Tokyo
-
-
-
10:00
Sagan Tosu
Kawasaki Frontale
-
-
-
10:00
Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers
-
-
-
10:00
Verdy
Gamba Osaka
-
-
-
10:00
Vissel Kobe
Avispa Fukuoka
-
-
-
10:30
Urawa Reds
Kyoto
-
-
-
Jordan: Premier League
15:00
Al Ahli
Al Salt
-
-
-
15:00
Sahab
Al-Faisaly Amman
-
-
-
17:45
Maan
Al Wehdat
-
-
-
Kenya: Premier League
09:00
Bidco United
Ulinzi Stars
-
-
-
10:00
Kakamega Homeboyz
Nzoia Sugar
-
-
-
12:00
Muhoroni Youth
Bandari
-
-
-
12:00
Sofapaka
Posta Rangers
-
-
-
12:00
Nairobi City
Tusker
-
-
-
12:00
Shabana
Talanta FC
-
-
-
12:00
Leopards
Police FC
-
-
-
12:00
Muranga
Kariobangi Sharks
-
-
-
Kosovo: Kosovar Cup
15:00
FC Ballkani
Prishtina
-
-
-
Kuwait: Premier League - Championship Group
16:10
Al-Fahaheel
Al Naser
-
-
-
Lebanon: Premier League - Winners Stage
13:00
Bourj FC
Safa
-
-
-
Mali: Premiere Division
16:30
Djoliba
USC Kita
-
-
-
Nigeria: Npfl
15:00
Abia Warriors
Rivers United
-
-
-
Norway: Division 3 - Group 2
16:00
Madla IL
Vidar
-
-
-
Norway: Toppserien Women
16:00
Asane W
Kolbotn W
-
-
-
16:00
Brann W
Roa W
-
-
-
16:00
LSK Kvinner W
Stabaek W
-
-
-
16:00
Lyn W
Arna-Bjornar W
-
-
-
17:05
Valerenga W
Rosenborg W
-
-
-
Oman: Professional League
14:00
Oman Club
Al Nahda
-
-
-
Poland: Iii Liga - Group I
14:00
Wikielec
Zambrow
-
-
-
15:00
Grodzisk M.
Concordia Elblag
-
-
-
15:30
Legionowo
GKS Belchatow
-
-
-
15:30
LKS Lomza
Bron Radom
-
-
-
15:30
Pilica Bialobrzegi
Swit Mazowiecki
-
-
-
15:30
Warta Sieradz
Legia II
-
-
-
16:00
Sulejowek
Pelikan
-
-
-
16:00
T. Mazowiecki
Jagiellonia II
-
-
-
17:45
Skierniewice
Mlawa
-
-
-
Poland: Iii Liga - Group Ii
15:00
Kleczew
Swinoujscie
-
-
-
15:00
Notec Czarnkow
Starogard Gdanski
-
-
-
15:00
Sroda
Blekitni Stargard
-
-
-
15:00
Solec Kujawski
Unia Swarzedz
-
-
-
15:00
Elana Torun
Cartusia Kartuzy
-
-
-
15:00
Luzino
Pogon Szczecin II
-
-
-
15:30
Swit Skolwin
Stolem Gniewino
-
-
-
15:30
Gedania Gdansk
Nowe Skalmierzyce
-
-
-
16:00
Vineta W.
Zawisza
-
-
-
Poland: Iii Liga - Group Iii
14:00
Rakow II
Polkowice
-
-
-
15:00
Zielona Gora
Gwarek Tarnowskie Gory
-
-
-
15:00
Carina Gubin
Goczalkowice Zdroj
-
-
-
15:00
Stilon Gorzow
Gornik Zabrze II
-
-
-
15:00
Sleza Wroclaw
Starowice Dolne
-
-
-
15:30
Unia Turza Slaska
Kluczbork
-
-
-
16:00
Pawlowice
Slask Wroclaw II
-
-
-
Poland: Iii Liga - Group Iv
14:00
Podhale Nowy Targ
KS Wieczysta Krakow
-
-
-
15:00
Czarni Polaniec
Ostrowiec Swietokrzyski
-
-
-
15:00
Siarka Tarnobrzeg
Unia Tarnow
-
-
-
15:00
Star Starachowice
Orleta Radzyn
-
-
-
15:00
Swidniczanka Swidnik
Wisloka Debica
-
-
-
15:00
Garbarnia
Avia Swidnik
-
-
-
15:00
Karpaty Krosno
Biala Podlaska
-
-
-
15:00
Wislanie Jaskowice
Wiazownica
-
-
-
15:00
Sokol Sieniawa
Chelmianka Chelm
-
-
-
Romania: Romanian Cup - Play Offs
17:30
Hunedoara
Otelul
-
-
-
Romania: Romanian Cup Women - Play Offs
10:00
Csikszereda M. Ciuc W
Gloria 2018 Bistrita W
-
-
-
12:00
Ol. Cluj W
Vasas Odorhei W
-
-
-
Russia: Fnl 2 - Division A Gold - Spring Season
13:00
Ufa
Murom
-
-
-
13:00
Omsk
Tekstilshtik
-
-
-
13:30
Chelyabinsk
FK Novosibirsk
-
-
-
14:00
Ulyanovsk
Kaluga
-
-
-
15:00
Veles Moscow
Rodina Moscow 2
-
-
-
15:00
Khimik
Mashuk
-
-
-
15:00
Kursk
Miass
-
-
-
15:30
S. Kostroma
D. Bryansk
-
-
-
16:00
FK Chayka
Lipetsk
-
-
-
16:00
R. Volgograd
Krasnodar 2
-
-
-
Russia: Fnl 2 - Division B - Group 1
13:00
Astrakhan
Legion Makhachkala
-
-
-
14:00
Dynamo Makhachkala 2
Maykop
-
-
-
Russia: Russian Cup - Play Offs
17:45
Zenit
CSKA Moscow
-
-
-
Saudi Arabia: Division 1
15:55
Al Safa
Al Jabalain
-
-
-
16:20
Al-Qaisumah
Ohod
-
-
-
17:50
Al Ain
Al Adalah
-
-
-
Scotland: Championship - Relegation
19:05
Hamilton
Inverness
-
-
-
Scotland: Premiership - Relegation Group
18:45
Aberdeen
Livingston
-
-
-
18:45
Hibernian
Motherwell
-
-
-
18:45
St Johnstone
Ross County
-
-
-
Scotland: Swpl 1 Women - Championship Group
17:00
Hibernian W
Rangers W
-
-
-
17:00
Hearts W
Celtic W
-
-
-
18:30
Aberdeen W
Dundee Utd W
-
-
-
19:00
Partick Thistle W
Glasgow City W
-
-
-
19:00
Motherwell W
Hamilton W
-
-
-
Sierra Leone: Premier League
16:30
Mighty Blackpool
Bo Rangers
-
-
-
South America: Copa Libertadores - Group Stage
FT
River Plate
Libertad Asuncion
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
82'
Millonarios
Palestino
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
22:00
Dep. Tachira
Nacional
-
-
-
22:00
Gremio
Estudiantes L.P.
-
-
-
22:00
The Strongest
Huachipato
-
-
-
South America: Copa Sudamericana - Group Stage
FT
Ameliano
Rayo Zuliano
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Defensa y Justicia
Ind. Medellin
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Corinthians
Argentinos Jrs
4
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
83'
Nacional Potosi
Sportivo Trinidense
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
22:00
Athletico-PR
Danubio
-
-
-
22:00
Belgrano
Tomayapo
-
-
-
22:00
Lanus
Metropolitanos
-
-
-
South Korea: K League 1
07:30
Gwangju FC
Ulsan HD
-
-
-
South Korea: K League 2
07:30
Asan
Gimpo FC
-
-
-
07:30
Bucheon FC 1995
Ansan Greeners
-
-
-
07:30
Jeonnam
Seongnam
-
-
-
10:00
Anyang
Gyeongnam
-
-
-
10:00
Cheongju
Busan
-
-
-
10:00
Cheonan City
Seoul E-Land
-
-
-
South Korea: Wk League Women
05:00
Changnyeong W
Suwon FC W
-
-
-
05:00
Gyeongju W
Seoul W
-
-
-
05:00
Incheon Hyundai Steel W
Boeun Sangmu W
-
-
-
05:00
Sejong Sportstoto W
Hwacheon W
-
-
-
Spain: Laliga
17:30
Rayo Vallecano
Granada CF
-
-
-
17:30
Sevilla
Cadiz CF
-
-
-
20:00
Celta Vigo
Ath Bilbao
-
-
-
20:00
Getafe
Atl. Madrid
-
-
-
Sweden: Allsvenskan
17:00
Vasteras SK
Varnamo
-
-
-
17:00
Elfsborg
AIK
-
-
-
17:00
Halmstad
Hacken
-
-
-
17:00
Mjallby
Hammarby
-
-
-
Switzerland: Super League - Championship Group
18:30
Zurich
Servette
-
-
-
Switzerland: Super League - Relegation Group
18:30
Lausanne
Luzern
-
-
-
Turkmenistan: Yokary Liga
12:00
Energetik
Sagadam
-
-
-
12:00
FC Asgabat
Altyn Asyr
-
-
-
12:00
Kopetdag Asgabat
Arkadag
-
-
-
Ukraine: Ukrainian Cup
16:00
Vorskla Poltava
Shakhtar Donetsk
-
-
-
USA: Mls
23:30
CF Montreal
Columbus Crew
-
-
-
23:30
DC United
New York Red Bulls
-
-
-
23:30
FC Cincinnati
Atlanta Utd
-
-
-
23:30
Orlando City
Inter Miami
-
-
-
23:30
Philadelphia Union
New York City
-
-
-
USA: Nisa
22:00
Savannah Clovers
Georgia Lions
-
-
-
USA: Usl League Two
20:30
Birmingham 2
East Atlanta
-
-
-
22:00
North Carolina FC U23
West Virginia
-
-
-
23:00
Southern Soccer Academy
Dothan United
-
-
-
23:00
Virginia Beach
Northern Virginia
-
-
-
23:30
Midwest United
Michiana Lions
-
-
-
Vietnam: V.League 2
10:00
Dong Nai
Hoa Binh
-
-
-
10:00
Long An
Binh Phuoc
-
-
-
11:00
TTBD Phu Dong
Dong Thap
-
-
-
11:00
Ba Ria Vung Tau
Hue
-
-
-
World: Friendly International
12:00
Switzerland U18
Austria U18
-
-
-
23:00
Trinidad & Tobago
Guyana
-
-
-
World: Friendly International Women
09:00
Serbia U16 W
Italy U16 W
-
-
-
14:00
Slovakia U16 W
Finland U16 W
-
-
-
Live Score was last modified: 2024-05-15 by Bettors Club