Albania: First Division
FT
Vora
Bylis
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Flamurtari
Luzi
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Apolonia Fier
Besa Kavaje
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Korabi Peshkopi
Burreli
2
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Lushnja
Kastrioti
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
AF Elbasani
Tomori Berat
5
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Albania: Superliga
FT
Laci
KF Tirana
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Teuta
Egnatia
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Vllaznia
Dinamo Tirana
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Erzeni
Kukesi
3
3 (1)
(0)
3 (1)
(0)
FT
Partizani
Skenderbeu
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Algeria: Algeria Cup
Postp.
MC Alger
CR Belouizdad
-
-
-
Algeria: Ligue 1
FT
Khenchela
CR Belouizdad
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Algeria: Ligue 2
FT
Hussein Dey
RC Kouba
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Khemis El Khechna
Chelghoum
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Kolea
ASM Oran
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
El Khemis
Arba
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Eulma
Bordj Menail
0
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Guir Abadla
Oued Sly
1
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Harrach
CA Batna
1
1 ()
()
1 ()
()
FT
Mostaganem
Widad Adabi de Boufarik
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
MSP Batna
Annaba
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Ouargla
Olympique Magrane
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Telaghema
MO Constantine
2
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Temouchent
WA Mostaganem
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
JSM Tiaret
SC Mecheria
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Khroub
Ghozlane
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Mlila
Olympique Akbou
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Andorra: Primera Divisió
FT
Pas de la Casa
FC Santa Coloma
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Angola: Girabola
FT
Sporting de Cabinda
Sagrada
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Postp.
Bravos do Maquis
Academica
-
-
-
FT
C.R.D. Libolo
CD Lunda Sul
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Interclube
Petro Atletico
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Kabuscorp
Sao Salvador
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Antigua & Barbuda: Abfa Premier League
FT
John Hughes
Parham
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Argentina: Copa Argentina
FT
Juventud U.U.
Independiente
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Argentina: Primera B - Apertura
FT
Argentino de Quilmes
Dock Sud
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Canuelas
Acassuso
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Comunicaciones
Villa San Carlos
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Midland
UAI Urquiza
5
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
Argentina: Primera C - Apertura
FT
Real Pilar
Atlas
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Argentino de Rosario
Def. de Cambaceres
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
El Porvenir
Juventud Unida S. M.
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Ituzaingo
Lugano
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Yupanqui
Victoriano A.
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Argentina: Primera Nacional
FT
Estudiantes Rio Cuarto
Brown Adrogue
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Defensores Unidos
San Telmo
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Atletico Atlanta
Chaco For Ever
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Almirante Brown
Def. de Belgrano
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Arsenal Sarandi
Agropecuario
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
CA Estudiantes
Patronato
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Deportivo Madryn
Atl. Rafaela
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Gimnasia Mendoza
Deportivo Maipu
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
San Miguel
Club A. Guemes
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
CA Mitre
Deportivo Moron
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
San Martin S.J.
Guillermo Brown
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Aldosivi
Temperley
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
San Martin T.
All Boys
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Argentina: Torneo Federal
FT
Central Norte
Sarmiento Resistencia
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Ferro Gen. Pico
Argentino MM
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Deportivo Rincon
Santamarina
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Union Sunchales
Crucero del Norte
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Boca Unidos
Juventud Antoniana
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Argentina: Torneo Promocional Amateur - Apertura
FT
Everton La Plata
Provincial
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Social Atletico Television
Defensores de Glew
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Armenia: First League
FT
Shirak Gyumri 2
Nikarm
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Andranik
Lernayin Artsakh
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Postp.
Ararat-Armenia 2
Onor
-
-
-
FT
Ararat Yerevan 2
FC Gandzasar
1
4 (0)
(1)
4 (0)
(1)
Armenia: Premier League
FT
Noah
Alashkert
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Aruba: Division Di Honor - Winners Stage
FT
Estrella
Racing Club Aruba
0
6 (0)
(1)
6 (0)
(1)
FT
Deportivo Nacional
River Plate
2
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
Australia: A-League - Play Offs
FT
Sydney FC
Macarthur FC
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Australia: A-League Women - Play Offs
FT
Melbourne City W
Sydney W
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Australia: Capital Premier League
FT
West Canberra Wanderers
Canberra Juventus
1
3 (1)
(3)
3 (1)
(3)
FT
Wagga City Wanderers
Canberra White Eagles
5
0 (4)
(0)
0 (4)
(0)
FT
Belconnen Utd.
ANU
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Brindabella
Queanbeyan City
3
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Australia: Northern Nsw State League
Postp.
Thornton Redbacks
Singleton Strikers
-
-
-
Postp.
Toronto Awaba Stags
Kahibah
-
-
-
Australia: Npl Act
FT
Canberra Olympic
Tuggeranong Utd
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Monaro Panthers
Tigers FC
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Australia: Npl Northern Nsw
Postp.
Maitland
Charlestown Azzurri
-
-
-
Postp.
New Lambton
Lambton J.
-
-
-
Postp.
Newcastle Olympic
Adamstown Rosebud
-
-
-
FT
Cooks Hill United
Edgeworth E.
0
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Valentine
Broadmeadow
2
4 (1)
(2)
4 (1)
(2)
Australia: Npl Nsw
FT
Sutherland Sharks
Rockdale Ilinden
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
St George Saints
Sydney Olympic
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Marconi Stallions
Hills Brumbies
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Blacktown City
NWS Spirit
3
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
St. George City
Manly Utd
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Australia: Npl South Australia
FT
Para
Adelaide Olympic
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Modbury Jets
FK Beograd
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Adelaide United U23
Adelaide Comets
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
NE Metrostars
South Adelaide
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Croydon
Adelaide City
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Australia: Npl Tasmania
FT
South Hobart
Riverside Olympic
5
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Clarence Zebras
Glenorchy Knights
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Kingborough Lions
Devonport
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Launceston United
Launceston
0
6 (0)
(3)
6 (0)
(3)
Australia: Npl Victoria
FT
Green Gully
St Albans
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
South Melbourne
Avondale FC
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Heidelberg Utd
Manningham United Blues
5
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Port Melbourne Sharks
Dandenong City
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Australia: Npl Western Australia
FT
Floreat Athena
Balcatta
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Stirling Macedonia
Perth RedStar
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Fremantle City
Perth Glory U23
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Inglewood Utd
Armadale
1
4 (1)
(3)
4 (1)
(3)
FT
Olympic Kingsway
Perth SC
5
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Western Knights
Bayswater
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Australia: Nsw League One
FT
Northern Tigers
Dunbar Rovers
3
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Inter Lions
SD Raiders
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Rydalmere Lions
Dulwich Hill
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
UNSW
Bulls Academy
4
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Bankstown City Lions
Bonnyrigg White Eagles
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Blacktown Spartans
Macarthur Rams
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Mt Druitt Town
Hakoah Sydney
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Australia: Sa State League
FT
Blue Eagles
Western Strikers
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Adelaide Victory
Adelaide Vipers
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Cumberland Utd.
Adelaide Cobras
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Fulham Utd.
West Adelaide
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Playford Patriots
West Torrens
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Sturt Lions
Salisbury Utd.
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Australia: Tasmania Northern Championship
FT
Launceston United U21
Launceston U21
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Burnie Utd.
Northern Rangers
1
4 (1)
(1)
4 (1)
(1)
FT
Somerset
Riverside Olympic U21
3
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Ulverstone
Devonport U21
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Australia: Tasmania Southern Championship
FT
New Town
Hobart City
5
1 (4)
(1)
1 (4)
(1)
FT
Hobart Utd.
Olympia Warriors
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
South East Utd.
Glenorchy Knights U21
5
0 (5)
(0)
0 (5)
(0)
FT
Taroona
University of Tasmania
3
2 (2)
(2)
2 (2)
(2)
Australia: Victoria Premier League
FT
Langwarrin
Northcote City
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
George Cross
North Geelong
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Werribee City
Bentleigh Greens
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Australia: Wa State League
FT
Cockburn City
Gosnells City
1
0 ()
()
0 ()
()
FT
Gwelup Croatia
Dianella White Eagle
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Mandurah City
Joondalup Utd.
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Murdoch Melville
Subiaco
2
2 ()
()
2 ()
()
FT
Nedlands
Kingsley Westside
2
1 ()
()
1 ()
()
FT
Sorrento
Rockingham City
9
2 ()
()
2 ()
()
Austria: 2. Liga
FT
Horn
Bregenz
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Austria: Bundesliga - Relegation Group
FT
BW Linz
Tirol
3
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
Altach
Wolfsberger AC
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Austria: Bundesliga Women
FT
Bergheim W
Altach/Vorderland W
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Austria: Regionalliga Central
FT
Weindorf St. Anna
Gleisdorf
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Austria: Regionalliga East
FT
Donaufeld Wien
Austria Vienna
4
2 (4)
(0)
2 (4)
(0)
FT
Mauerwerk
Leobendorf
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Austria: Regionalliga West
FT
Reichenau
Wals-Grunau
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
A. Salzburg
Hohenems
1
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Dornbirner SV
Bischofshofen
0
5 (0)
(2)
5 (0)
(2)
FT
SC Imst
Rothis
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
TSV St. Johann
RW Rankweil
4
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
Bahrain: Premier League
FT
Al-Ahli Manama
Al-Hidd
3
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Busaiteen
Al-Najma
2
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Manama Club
Al-Muharraq
0
3 (0)
(0)
3 (0)
(0)
Bangladesh: Premier League
FT
Bangladesh Police
Rahmatgonj MFS
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Fortis
Sheikh Russel
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Bashundara Kings
Abahani Limited
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
Belarus: Pershaya Liga
FT
FC Slonim
Maxline
1
4 (0)
(2)
4 (0)
(2)
FT
Energetik-BGU
BATE 2
0
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Belshina
Zhodino 2
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
BumProm Gomel
Volna Pinsk
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Belarus U17
Niva Dolbizno
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Belarus: Vysshaya Liga
FT
Naftan
FC Gomel
0
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Slutsk
Slavia Mozyr
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Arsenal Dzyarzhynsk
Dynamo Brest
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Belarus: Vysshaya Liga Women
FT
Vitebsk W
Bobruichanka W
5
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Belgium: 1st National Women
FT
St. Liege II W
Moldavo W
3
1 ()
()
1 ()
()
FT
Waregem II W
Chastre W
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Alken W
Genk II W
0
4 ()
()
4 ()
()
FT
Famkes Merkem W
Leuven II W
1
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Aalst W
Club Brugge II W
5
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
RFC Liege W
Mons W
3
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Gent II W
RSC Anderlecht II W
4
3 (2)
(2)
3 (2)
(2)
FT
Tienen W
Westerlo W
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Belgium: Jupiler Pro League - Championship Group
FT
Cercle Brugge KSV
Genk
4
1 (3)
(1)
1 (3)
(1)
Belgium: Jupiler Pro League - Conference League Group
FT
KV Mechelen
Gent
2
4 (2)
(3)
4 (2)
(3)
Belgium: Jupiler Pro League - Relegation Group
FT
RWDM
Charleroi
1
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
Belgium: National Division 1
FT
Dessel
OC Charleroi
1
4 (0)
(3)
4 (0)
(3)
FT
Cappellen
Virton
3
3 (2)
(1)
3 (2)
(1)
FT
Hoogstraten
Heist
2
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Leuven B
Antwerp B
3
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Namur
Gent B
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Saint Eloois
Tienen
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Lokeren-Temse
URSL Vise
4
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
RAAL La Louviere
Knokke
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Belgium: Second Amateur Division Group Acff
FT
La Calamine
Union Rochefortoise
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Tournai
Jette
6
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
Belgium: Super League Women - Losers Stage
FT
Mechelen W
Waregem W
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Belgium: Super League Women - Winners Stage
FT
Leuven W
RSC Anderlecht W
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Gent W
Club Brugge W
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
St. Liege W
Genk W
4
2 (3)
(0)
2 (3)
(0)
Benin: Ligue 1 - Relegation Group
FT
Adjidja
Avrankou Omnisport
3
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
ASVO
Ainonvi
0
1 ()
()
1 ()
()
FT
Aziza
Djeffa
1
0 ()
()
0 ()
()
FT
Dynamique Djougou
Tonnerre
1
3 ()
()
3 ()
()
FT
JAK
Etoiles Filantes
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Ouidah
Police
1
0 ()
()
0 ()
()
Bosnia And Herzegovina: Prva Liga - Fbih
FT
Banovici
Hadzici
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Jedinstvo Bihac
Mladost DK
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
BFK Simm Bau
Gornji Rahic
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Bratstvo Gracanica
Tomislav
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Sloboda
Gorazde
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Gradina Srebrenik
Stupcanica
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Kakanj
Gradacac
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Bosnia And Herzegovina: Prva Liga - Rs
FT
Ljubic Prnjavor
Sutjeska Foca
3
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Nevesinje
Omarska
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Prijedor
BSK Banja Luka
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Kozara
Drina Zvornik
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Romanija Pale
Famos Vojkovici
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Slavija
Laktasi
2
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Kozarska Dubica
Mrkonjic Grad
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Radnik Bijeljina
Zeljeznicar Banja Luka
4
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
Bosnia And Herzegovina: Wwin Liga Bih
FT
Zvijezda 09
Igman K.
2
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
Sloga Doboj
FK Sarajevo
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Borac Banja Luka
GOSK Gabela
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Brazil: Baiano U20
FT
Vitoria U20
SSA U20
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Camacariense U20
Estrela De Marco U20
3
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Bahia U20
Juazeirense U20
2
2 ()
()
2 ()
()
FT
Barcelona U20
Itabuna U20
1
1 ()
()
1 ()
()
FT
Grapiuna U20
Vitoria da Conquista U20
1
2 ()
()
2 ()
()
FT
Jacobina U20
Leonico U20
6
0 ()
()
0 ()
()
FT
Ypiranga U20
Jacuipense U20
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Brazil: Brasileiro A2 Women
Postp.
Doce Mel W
Juventude W
-
-
-
FT
UD Alagoana W
3B da Amazonia W
7
0 (6)
(0)
0 (6)
(0)
FT
Remo W
Sport Recife W
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Mixto W
Minas ICESP W
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Brazil: Catarinense U20
FT
Brusque U20
Hercilio Luz U20
3
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Avai U20
Figueirense U20
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Brazil: Copa Espirito Santo - First Stage
FT
Vitoria ES
Capixaba SC
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Brazil: Goiano 2
FT
Centro Oeste
Santa Helena
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Brazil: Goiano U20
FT
Atletico GO U20
Goias U20
3
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Brazil: Matogrossense 2
FT
Acao
Pocone
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Campo Novo
Caceres
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Juara
Santa Cruz MT
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Brazil: Mineiro 2
FT
Aymores
Nacional de Muriae
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
North Esporte Clube
Caldense
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Valeriodoce
Democrata SL
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Tupi-MG
Betim
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Varginha
Mamore
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Brazil: Paranaense 2
Interrupted
Bleiburg
Donau Klagenfurt
Interrupted
Edelweiss
Pregarten
Interrupted
Burmoos
Eugendorf
FT
Parana
Nacional PR
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Patriotas
Laranja Mecanica
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Brazil: Paranaense U20 - First Stage
FT
Athletico-PR U20
Parana S.T.C. U20
3
2 (2)
(2)
2 (2)
(2)
FT
Operario PR U20
Coritiba U20
1
0 ()
()
0 ()
()
FT
Cambe U20
Apucarana SC U20
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Prudentopolis U20
Parana Clube U20
1
4 ()
()
4 ()
()
FT
Patriotas U20
Andraus Brasil U20
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Rolandia EC U20
Iraty U20
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Araucaria U20
Arapongas U20
9
0 ()
()
0 ()
()
FT
Azuriz U20
Gremio Maringa U20
3
0 ()
()
0 ()
()
FT
Cianorte U20
Sao Joseense U20
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Londrina U20
Cascavel U20
2
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Rio Branco PR U20
Batel U20
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Brazil: Paulista A4 - Play Offs
FT
Rio Branco SP
Francana
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Brazil: Paulista B - First Stage
FT
AEA Aracatuba
Olimpia FC
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Manthiqueira
Atletico Mogi
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Mauaense
Maua
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Paulista
Colorado Caieiras
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Tupa
Tanabi
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Uniao Mogi
ECUS SP
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Inter de Bebedouro
Fernandopolis
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Sao Carlos
Flamengo SP
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
Brazil: Paulista U20 - First Stage
FT
Corinthians U20
Aster Itaqua U20
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Palmeiras U20
Nacional SP U20
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
RB Bragantino U20
Metropolitano FC U20
6
1 (3)
(1)
1 (3)
(1)
FT
Santos U20
Mauaense U20
9
0 (7)
(0)
0 (7)
(0)
FT
Sao Paulo U20
GE Osasco U20
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
Brazil: Pernambucano U20 - First Stage
FT
Centro Limoeirense U20
Petrolina U20
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Santa Fe U20
Ibis Sport Club U20
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Atletico Torres U20
Central SC U20
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Sete de Setembro U20
Jaguar U20
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Belo Jardim U20
Ipojuca U20
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
CA Porto U20
Serrano PE U20
7
1 (5)
(0)
1 (5)
(0)
Brazil: Serie B
FT
Coritiba
Sport Recife
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Chapecoense-SC
America MG
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Vila Nova FC
Operario
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Brazil: Serie C - First Stage
FT
Confianca
Tombense
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Postp.
Nautico
Ypiranga FC
-
-
-
Postp.
EC Sao Jose
Volta Redonda
-
-
-
FT
Floresta EC
Ferroviaria
1
4 (1)
(2)
4 (1)
(2)
Brazil: Serie D
FT
Real Brasilia
Ipora
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Jacuipense
Sergipe
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Santo Andre
Patrocinense
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Real Noroeste
Portuguesa RJ
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Nova Iguacu
Serra
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Postp.
Novo Hamburgo
Concordia
-
-
-
FT
AE Altos
Moto Club
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Maranhao
River-PI
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
ASA
Petrolina
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Ipatinga
Itabuna
2
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Pouso Alegre
Sao Jose EC
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Tocantinopolis
Cameta
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Sao Raimundo RR
Manauara
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Postp.
Hercilio Luz
Avenida
-
-
-
FT
Agua Santa
Maringa FC
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Rio Branco
Princesa do Solimoes
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Uniao Rondonopolis
Capital FC
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Burkina Faso: Premier League
FT
AS Douanes
ASFA Yennega
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Burundi: Primus League
FT
Aigle Noir
Tigre Noir
0
1 ()
()
1 ()
()
FT
Kayanza
Inter Star
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Le Messager Ngozi
Amasipiri
2
2 ()
()
2 ()
()
FT
Moso Sugar
Musongati
1
0 ()
()
0 ()
()
FT
Olympic S.
Dynamik
4
1 (3)
(1)
1 (3)
(1)
FT
Rukinzo
Flambeau du Centre
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Telaviv
Vital'O
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Cambodia: Cpl - Championship Group
FT
Phnom Penh Crown
Visakha
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Svay Rieng
Boeung Ket
4
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
Cape Verde: Campeonato Nacional
FT
Academica do Fogo
Juventude
6
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
FT
FC Derby
Boavista da Praia
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Palmeira
Barreirense
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Sanjoanenses
Ultramarina
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Chile: Primera B
FT
Magallanes
Barnechea
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Deportes Temuco
CD Santa Cruz
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
S. Morning
S. Wanderers
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
U. De Concepcion
San Felipe
2
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
Chile: Primera Division Women
FT
U. De Chile W
Antofagasta W
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
U. Espanola W
Everton W
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Cobresal
Colo Colo
2
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
S. Morning W
Coquimbo W
3
2 (2)
(0)
2 (2)
(0)
FT
Colo-Colo W
U. Catolica W
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Chile: Segunda Division
FT
Osorno
Dep. Linares
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
China: Jia League
FT
Yanbian Longding
Heilongjiang Ice City
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Dalian Yingbo
Guangzhou FC
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Foshan Nanshi
Wuxi Wugou
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Chongqing Tonglianglong
Suzhou Dongwu
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Qingdao Red Lions
Yunnan Yukun
2
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
China: Super League Women
FT
Guangdong Meizhou W
Shaanxi Changan W
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Yongchuan Chashan W
Wuhan Jiangda W
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Qingdao West Coast
Shandong Taishan
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Shandong SL W
Hainan Qiongzhong W
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Henan Songshan Longmen
Tianjin Jinmen Tiger
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
China: Yi League
FT
Taian Tiankuang
Beijing Technology
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Quanzhou Yassin
Shanghai Port B
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Shenzhen Juniors
Guangxi Hengchen
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Guangxi Lanhang
Jiangxi Dark Horse
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Haikou Mingcheng
Hunan Billows
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Colombia: Liga Women
FT
Millonarios W
Santa Fe W
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Dep. Cali W
La Equidad W
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Dep. Pasto W
Real Santander W
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Junior W
America de Cali W
2
6 (0)
(4)
6 (0)
(4)
Colombia: Primera A - Apertura - Quadrangular
FT
Pereira
Bucaramanga
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Croatia: Druga Nl
FT
Bjelovar
Kustosija
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Dugo Selo
Jadran Porec
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Hrvace
Opatija
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Jadran LP
Radnik Krizevci
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Krk
Dragovoljac
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Trnje
Zdralovi
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Grobnican
Marsonia
4
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
Czech Republic: 1. Liga Women - Championship Group
FT
Sparta Prague W
Liberec W
5
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Slovacko W
Slavia Prague W
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
Czech Republic: 1. Liga Women - Relegation Group
FT
Lok. Brno W
FK Pardubice W
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Ostrava W
Plzen W
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Czech Republic: Cfl - Group A
FT
Motorlet Prague
Hostoun
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
FK Robstav
Povltavska FA
2
4 (1)
(0)
4 (1)
(0)
FT
Karlovy Vary
Kraluv Dvur
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Czech Republic: Cfl - Group B
FT
Prepere
Usti nad Labem
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Teplice B
Zivanice
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Velvary
Pardubice B
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
FK Ceska Lipa
Banik Most-Sous
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Czech Republic: Division A
FT
FK Komarov
Katovice
4
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Jindrichuv Hradec
Sokolov
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Horovice
Cesky Krumlov
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Rokycany
Doubravka
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Sobeslav
Aritma Prague
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Pribram B
Marianske Lazne
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Tachov
Klatovy
4
3 (2)
(1)
3 (2)
(1)
Czech Republic: Division B
FT
Steti
Admira Prague B
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Hrebec
Slany
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Ujezd Prague
Neratovice
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Hvezda Cheb
Meteor Prague
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Cesky Brod
Brandys n. Labem
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Nespeky
Olympie Brezova
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Ostrov
Louny
4
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
Czech Republic: Division C
FT
Benesov
Turnov
5
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
FT
Chrudim B
Hlinsko
3
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
FT
Usti nad Orlici
Letohrad
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Novy Bydzov
Kosmonosy
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Dobrovice
Spoje Prague
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Vysoke Myto
Benatky n. Jiz.
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Czech Republic: Division D
FT
Havlickuv Brod
Zdirec n. D.
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Nove Mesto na Morave
Lisen B
1
3 (0)
(0)
3 (0)
(0)
Czech Republic: Division E
FT
Kostelec na Hane
Nove Sady
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Vsetin
Slavicin
5
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Bzenec
Batov
7
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
FT
Novy Jicin
FK Kozlovice
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Rymarov
Skastice
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
HFK Olomouc
Strani
0
3 (0)
(0)
3 (0)
(0)
Czech Republic: Division F
FT
Bridlicna
Vratimov
0
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
FT
Hlubina
Bohumin
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Repiste
Jesenik
5
1 (3)
(1)
1 (3)
(1)
FT
Sumperk
Opava B
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Valasske Mezirici
Bruntal
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Czech Republic: Fnl
FT
Dukla Prague
Vlasim
5
1 (5)
(1)
1 (5)
(1)
FT
Kromeriz
Sparta Prague B
3
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Lisen
Prostejov
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Czech Republic: Fortuna:Liga - Championship Group
FT
Slavia Prague
Ostrava
5
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Czech Republic: Fortuna:Liga - Relegation Group
FT
Ceske Budejovice
Bohemians
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
FK Pardubice
Zlin
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Jablonec
Karvina
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Czech Republic: Jihocesky Kp
FT
FC Semice
Mirovice
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Protivin
Rudolfov
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
TJ Osek
Malse Roudne
2
4 (2)
(3)
4 (2)
(3)
Czech Republic: Jihomoravsky Kp
FT
Lednice
Bystrc
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Boskovice - Letovice
Moravska Slavia
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Ratiskovice
Svratka Brno
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
SK Krumvir
Mutenice
4
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
Czech Republic: Karlovarsky Kp
FT
KV Dvory
Citice
7
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Hroznetin
Trstenice
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Chodov
Touzim
7
0 (4)
(0)
0 (4)
(0)
FT
Kralovske Porici
Union Nove Sedlo
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Vintirov
Lomnice
5
4 (3)
(2)
4 (3)
(2)
Czech Republic: Kralovehradecky Kp
FT
Trebes
Lazne Belohrad
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Dvur Kralove
Tyniste n. Orl.
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Czech Republic: Liberecky Kp
FT
Straz p. Ralskem
Velke Hamry B
7
2 (5)
(1)
2 (5)
(1)
FT
Kostalov-Libstat
Hradek nad Nisou
4
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Rapid Liberec
Chrastava
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
FC Pencin
Sedmihorky
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Zelezny Brod
Frydlant
3
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
Czech Republic: Moravskoslezsky Kp
FT
Cesky Tesin
Dolni Benesov
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Dolni Datyne
Brusperk
7
1 (6)
(0)
1 (6)
(0)
FT
Haj ve Slezsku
Kravare
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Hermanice
Jakubcovice
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Koberice
Krasne Pole
3
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Petrvald na Morave
Orlova
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Czech Republic: Msfl
FT
Bohunice
Trinec
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Rosice
Karvina B
3
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Blansko
Uhersky Brod
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Start Brno
Frydlant n. O.
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Hlucin
FK Frydek-Mistek
3
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
SK Hranice
Ostrava B
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Czech Republic: Olomoucky Kp
FT
Urcice
Litovel
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Mohelnice
Postrelmov
0
6 (0)
(2)
6 (0)
(2)
FT
Velke Losiny
Rapotin
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Zelatovice
SK Lipova
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Czech Republic: Pardubicky Kp
FT
Chocen
Holice
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Libisany
Svitavy
2
3 (1)
(3)
3 (1)
(3)
FT
SK Pardubicky
Litomysl
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Prelouc
Moravany
4
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Czech Republic: Plzensky Kp
FT
Horni Briza
Nyrsko
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Petrin Plzen B
Rapid Plzen
1
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Kosutka Plzen
Kaznejov
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Chotikov
Sokol Radnice
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Sokol Lhota
Vejprnice
5
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
Czech Republic: Prazsky Prebor
FT
Motorlet Prague B
Branik
4
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Zizkov B
Vysehrad
0
4 (0)
(2)
4 (0)
(2)
FT
Dukla JM
Podoli Praha
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Kralovice
Predni Kopanina
0
6 (0)
(2)
6 (0)
(2)
FT
Zlicin
Tempo Prague
1
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Kolovraty
Treboradice
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Uhrineves
Dolni Chabry
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Stresovice
CAFC
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Czech Republic: Stredocesky Kp
FT
Kutna Hora
Pruhonice
2
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Libis
Povltavska FA B
2
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
SK Doksy
SK Chlumec
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Dobris
Tuchlovice
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Tochovice
Milin
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Czech Republic: U19 League
FT
Liberec U19
Sparta Prague U19
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Ceske Budejovice U19
Ostrava U19
3
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Dukla Prague U19
Slavia Prague U19
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
FK Pardubice U19
Plzen U19
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Jihlava U19
Frydek-Mistek U19
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Mlada Boleslav U19
Brno U19
2
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Sigma Olomouc U19
Slovacko U19
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Zlin U19
Karvina U19
4
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Czech Republic: Ustecky Kp
FT
Nestemice
Oldrichov
1
4 (1)
(2)
4 (1)
(2)
FT
Ledvice
Modlany
3
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Interrupted
Brna
Srbice
FT
FK Jilove
Banik Most - Sous B
6
1 (3)
(1)
1 (3)
(1)
Interrupted
Usti nad Labem B
Krupka
FT
Vilemov
Cernovice
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Zatec
Probostov
4
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Czech Republic: Vysocina Kp
FT
Bystrice n. Pern.
Velke Mezirici B
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Zdar na Sazavou B
Kamenice nad Lipou
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
FS Trebic
Rapotice
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Czech Republic: Zlinsky Kp
FT
Stitna nad Vlari
Slusovice
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Bystrice pod Hostynem
Francova Lhota
4
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
Kvasice
Brumov
6
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
Denmark: 2nd Division - Relegation Group
FT
Skive
F. Amager
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Denmark: 3rd Division - Championship Group
FT
VSK Aarhus
BK Frem
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Naesby
Ishoj
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Denmark: 3rd Division - Relegation Group
FT
Lyseng
SfB-Oure
5
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Vanlose
Young Boys
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
FT
Aarhus W
Fortuna Hjorring W
3
5 (2)
(2)
5 (2)
(2)
FT
Brondby W
KoldingQ W
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Denmark: Elitedivisionen Women - Relegation
FT
Odense Q W
B93 W
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Thisted FC W
Naestved W
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Osterbro W
Aalborg W
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Dominican Republic: Ldf
FT
Delfines Del Este
San Cristobal
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Universidad O&M
Atlantico
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Ecuador: Liga Pro - First Stage
FT
Orense
EL Nacional
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Cumbaya
Macara
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Mushuc Runa
LDU Quito
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Delfin
Barcelona SC
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Egypt: Premier League
FT
Pharco
El Ismaily
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Al Ahly
El Gouna
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
El Daklyeh
Ceramica Cleopatra
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
El Salvador: Primera Division - Clausura
FT
Platense Municipal
Luis Angel Firpo
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Municipal Limeno
Alianza FC
1
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Dragon
Metapan
3
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Santa Tecla
Jocoro
3
4 (2)
(3)
4 (2)
(3)
FT
FAS
Aguila
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Fuerte San Francisco
11 Deportivo
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
England: Championship
FT
Birmingham
Norwich
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Plymouth
Hull
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Leicester
Blackburn
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Leeds
Southampton
1
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Coventry
QPR
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Rotherham
Cardiff
5
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
Sunderland
Sheffield Wed
0
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Stoke
Bristol City
4
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Swansea
Millwall
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
West Brom
Preston
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Ipswich
Huddersfield
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Middlesbrough
Watford
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
England: League One - Play Offs
FT
Oxford Utd
Peterborough
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
England: National League North - Play Offs
FT
Brackley Town
Boston Utd
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
England: Premier League
FT
Arsenal
Bournemouth
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Brentford
Fulham
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Sheffield Utd
Nottingham
1
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Burnley
Newcastle
1
4 (0)
(3)
4 (0)
(3)
FT
Manchester City
Wolves
5
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
England: Premier League 2 - Play Offs
FT
Reading U21
Middlesbrough U21
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
England: Premier League U18
FT
Stoke City U18
Manchester City U18
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Tottenham U18
Arsenal U18
3
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Wolves U18
Derby U18
3
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Brighton U18
Aston Villa U18
3
2 (2)
(0)
2 (2)
(0)
FT
Chelsea U18
Norwich U18
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Manchester Utd U18
Everton U18
3
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Sunderland U18
Middlesbrough U18
2
4 (0)
(2)
4 (0)
(2)
FT
Newcastle Utd U18
Leeds U18
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
West Brom U18
Reading U18
2
3 (2)
(2)
3 (2)
(2)
FT
Nottingham U18
Blackburn U18
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
England: Women’S Super League
FT
Everton W
Tottenham W
2
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
Brighton W
Aston Villa W
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Estonia: Esiliiga
FT
Elva
FC Tallinn
2
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Viimsi JK
Tabasalu
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Flora U21
Tartu Welco
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Estonia: Meistriliiga
FT
Nomme Utd
Kuressaare
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Narva
Parnu JK Vaprus
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Paide
Tallinna Kalev
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Eswatini: Swazi Mtn Premier League
FT
Ezulwini
Manzini Sea Birds
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Illovo
Manzini Wanderers
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Madlenya
Denver
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Rangers FC
Moneni Pirates
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Ethiopia: Premier League
FT
Sidama Bunna
Welayta Dicha
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Hadiya Hossana
Fasil Kenema
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Europe: Premier League (Crimea)
FT
Gvardiya
Ocean Kerch
0
4 (0)
(1)
4 (0)
(1)
FT
Kyzyltash
Alushta-Crimea
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
TSK Simferopol
Inkomport
3
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
GFK Yalta
Sparta-KT
3
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
Faroe Islands: 1. Deild
FT
B36 Torshavn 2
TB Tvoroyri
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
FC Suduroy
HB Torshavn 2
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Hoyvik
AB Argir
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Faroe Islands: Premier League
FT
Toftir
NSI Runavik
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Streymur
Vikingur
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Klaksvik
07 Vestur Sorvagur
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Finland: Kakkonen Group A
FT
Futura
GrIFK
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
NJS
MyPa
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Postp.
Lahden Reipas
JaPS 2
-
-
-
Finland: Kakkonen Group B
FT
HJS
Ilves-Kissat
5
1 (3)
(1)
1 (3)
(1)
FT
Poxyt
EBK
2
3 (2)
(0)
3 (2)
(0)
FT
P-Iirot Rauma
Tampere Utd
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Finland: Kansallinen Liiga Women
FT
Honka W
JyPK W
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Aland Utd W
PK-35 Vantaa W
2
2 (2)
(0)
2 (2)
(0)
Finland: Ykkonen
FT
KPV Kokkola
Keski-Uusimaa
3
2 (2)
(2)
2 (2)
(2)
FT
VIFK
JJK Jyvaskyla
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
EPS
Atlantis
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Rovaniemi
Klubi 04
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
France: Coupe De France Women
FT
PSG W
Fleury 91 W
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
France: Ligue 1
FT
Le Havre
Strasbourg
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Monaco
Clermont
4
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Metz
Rennes
2
3 (2)
(1)
3 (2)
(1)
FT
Brest
Nantes
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
France: National
FT
Rouen
Niort
4
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
France: National 2 - Group B
FT
Saint-Pryve
Avoine
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Germany: 2. Bundesliga
FT
Greuther Furth
Braunschweig
3
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Hansa Rostock
Karlsruher SC
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Kaiserslautern
Magdeburg
4
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
Germany: 3. Liga
FT
Aue
Arminia Bielefeld
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Freiburg II
Regensburg
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Munich 1860
Dortmund II
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
SG Dynamo Dresden
Verl
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Ulm
Viktoria Koln
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Sandhausen
RW Essen
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Germany: Bundesliga
FT
Stuttgart
Bayern Munich
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Werder Bremen
B. Monchengladbach
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Wolfsburg
Darmstadt
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Dortmund
Augsburg
5
1 (4)
(1)
1 (4)
(1)
FT
FC Koln
Freiburg
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Germany: Bundesliga Women
FT
Bayer Leverkusen W
Bayern Munich W
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Hoffenheim W
Eintracht Frankfurt W
1
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
Germany: Junioren Bundesliga North
FT
Hansa Rostock U19
Dresden U19
4
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Werder Bremen U19
Jena U19
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Braunschweig U19
Hamburger SV U19
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
St. Pauli U19
Wolfsburg U19
0
5 (0)
(2)
5 (0)
(2)
FT
Union Berlin U19
Hannover U19
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Germany: Junioren Bundesliga South
FT
Ingolstadt U19
Augsburg U19
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Karlsruher SC U19
Eintracht Frankfurt U19
3
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Bayern U19
Sandhausen U19
5
2 (3)
(2)
2 (3)
(2)
Germany: Junioren Bundesliga West
FT
Viktoria Koln U19
Alemannia Aachen U19
3
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
Germany: Oberliga Baden-Württemberg
FT
Backnang
Reutlingen
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Grossaspach
Bietigheim-Bissingen
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
FC Holzhausen
Pforzheim
2
3 (2)
(1)
3 (2)
(1)
FT
Normannia Gmund
VfR Mannheim
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Ravensburg
Oberachern
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Offenburger
Hollenbach
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Essingen
Mutschelbach
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Villingen
Goppinger
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Germany: Oberliga Bayern Nord
FT
Bayern Hof
Hankofen-Hailing
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Donaustauf
Kornburg
2
4 (2)
(3)
4 (2)
(3)
FT
Neumarkt
Ingolstadt II
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Coburg
Gebenbach
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Abtswind
Eichstatt
3
3 (3)
(1)
3 (3)
(1)
FT
Cham
ATSV
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Fortuna Regensburg
Wurzburger FV
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Germany: Oberliga Bayern Süd
FT
Kirchanschoring
Deisenhofen
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Heimstetten
Landsberg
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Rain/Lech
Schwaben Augsburg
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Ismaning
Turkspor Augsburg
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Sonthofen
Kirchheimer
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Gundelfingen
Kottern-St. Mang
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Pipinsried
Dachau
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Germany: Oberliga Bremen
FT
Blockdiek
Geestemunde
3
3 (2)
(0)
3 (2)
(0)
FT
TURA Bremen
Blumenthaler
2
5 (1)
(3)
5 (1)
(3)
FT
Woltmershausen
Brinkumer
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Germany: Oberliga Hessen
FT
Giessen
TUS Dietkirchen
4
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
VfB Marburg
Eddersheim
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Stadtallendorf
Alzenau
2
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Baunatal
Erlensee
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Hanau
RW Walldorf
6
4 (4)
(2)
4 (4)
(2)
FT
Hunfelder
Fernwald
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
SV Steinbach
Waldgirmes
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Friedberg
Hanauer SC
2
4 (0)
(1)
4 (0)
(1)
Germany: Oberliga Niedersachsen
FT
BSV Rehden
Ramlingen-Ehlershausen
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Schoningen
Eintracht Celle
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Eilvese
Bersenbruck
2
3 (2)
(1)
3 (2)
(1)
FT
Delmenhorst
Rotenburger
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Emden
Hildesheim
4
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Germany: Oberliga Nofv- Sud
FT
Freital
Magdeburg II
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Motor Marienberg
Bischofswerdaer
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Krieschow
Einheit Wernigerode
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Ludwigsfelde
Plauen
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Germany: Oberliga Nofv-Nord
FT
Wismar
TB Berlin
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Dynamo Schwerin
Staaken
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Rathenow
Mahlsdorf
2
2 (2)
(2)
2 (2)
(2)
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FT
Gonsenheim
Karbach
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Pirmasens
Worms
1
4 (0)
(3)
4 (0)
(3)
FT
Arminia Ludwigshafen
Cosmos Koblenz
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Auersmacher
Kaiserslautern II
0
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
FT
Baumholder
Engers
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Diefflen
SpVgg Quierschied
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Pfeddersheim
Waldalgesheim
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Bitburg
RW Koblenz
0
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein
FT
Neumunster
Oldenburger
5
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Nordmark Satrup
Inter Turkspor Kiel
5
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
VfR Neumunster
Heider SV
2
3 (0)
(0)
3 (0)
(0)
FT
Flensburg
Hohenwestedt
4
3 (2)
(2)
3 (2)
(2)
FT
Preussen Reinfeld
Todesfelde
1
5 (0)
(3)
5 (0)
(3)
FT
Dornbreite Lubeck
SC Weiche-08 II
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Germany: Oberliga Westfalen
FT
Turkspor Dortmund
ASC 09 Dortmund
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Germany: Regionalliga Bayern
FT
Nurnberg II
Schweinfurt
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Ansbach
Aubstadt
4
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Burghausen
Vilzing
1
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Furth II
Augsburg II
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Bamberg
Memmingen
2
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
Germany: Regionalliga North
FT
Hannover II
Jeddeloh
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Phonix Lubeck
Drochtersen/Assel
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
SC Weiche-08
Spelle-Venhaus
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Eimsbutteler
VfB Oldenburg
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
TSV Havelse
Norderstedt
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Kilia Kiel
Teutonia Ottensen
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Germany: Regionalliga Sudwest
FT
TuS Koblenz
Balingen
2
5 (0)
(3)
5 (0)
(3)
FT
Bahlinger
Hoffenheim II
3
3 (1)
(0)
3 (1)
(0)
FT
Freiberg
Steinbach Haiger
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Offenbach
Kassel
1
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Schott Mainz
Fulda-Lehnerz
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
Germany: Regionalliga West
FT
Duren
Bocholt
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Wuppertal
Ahlen
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Wiedenbruck
Alemannia Aachen
0
4 (0)
(2)
4 (0)
(2)
FT
B. Monchengladbach II
Fortuna Koln
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Koln II
Oberhausen
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Schalke II
Dusseldorf II
2
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
Wegberg-Beeck
Lippstadt
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Ghana: Division One League
FT
Steadfast
Wa Power
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Accra Athletic
Uncle T United
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Golden Kick
Home Stars
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Nania
Akatsi All Stars
3
2 (2)
(2)
2 (2)
(2)
FT
Rospak
Swedru All Blacks
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Young Redbull
Sefwi All Stars
1
3 (1)
(0)
3 (1)
(0)
Gibraltar: National League - Championship Group
FT
Mons Calpe
Europa Point
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Grenada: Premier Division
Postp.
Camerhogne
Hard Rock
-
-
-
Postp.
Fontenoy
Hard Rock
-
-
-
Postp.
Hurricanes
SAB Spartans
-
-
-
Postp.
Mt. Rich
St. John's
-
-
-
Postp.
Queens Park Rangers
Shamrock
-
-
-
Honduras: Liga Nacional - Relegation
FT
UPNFM
Vida
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Hungary: Nb I Women
FT
Szekszardi W
Ferencvaros W
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
DVTK W
Fehervar FC W
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
MTK Hungaria W
Szent Mihaly W
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Haladas W
Soroksar W
2
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
Hungary: Nb Iii - Southeast
FT
Vasas II
FC Dabas
3
2 (2)
(2)
2 (2)
(2)
Hungary: Otp Bank Liga
FT
Mezokovesd-Zsory
Zalaegerszegi
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Puskas Academy
Kisvarda
4
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
Ujpest
DVTK
7
0 (4)
(0)
0 (4)
(0)
Iceland: Besta Deild Karla
FT
Hafnarfjordur
Vestri
3
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
Iceland: Division 1
FT
Dalvik/Reynir
Vestmannaeyjar
3
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
Iceland: Division 2
FT
Fjardabyggd/Leiknir
Throttur Vogar
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Haukar
Hottur / Huginn
4
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Reynir
Aegir
0
3 (0)
(0)
3 (0)
(0)
FT
Selfoss
Kormakur/Hvot
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
KFG Gardabaer
Fjallabyggd
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Olafsvik
Volsungur
3
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
India: Isl - Play Offs
FT
Mohun Bagan
Mumbai City
1
3 (1)
(0)
3 (1)
(0)
Iraq: Stars League
FT
Al Shorta
Newroz
4
4 (2)
(2)
4 (2)
(2)
FT
Al-Qassim
Al Zawraa
1
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Zakho
Naft Al-Basra
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Al Wasat
Karbala
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Al Kahraba
Al Najaf
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Israel: Ligat Ha'Al - Championship Group
FT
Hapoel Haifa
H. Beer Sheva
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Maccabi Bnei Raina
Maccabi Haifa
1
5 (1)
(2)
5 (1)
(2)
Israel: Ligat Ha'Al - Relegation Group
FT
Netanya
Hapoel Tel Aviv
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Jerusalem
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Italy: Primavera 1
FT
Monza U19
Frosinone U19
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Inter U19
Verona U19
3
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
AS Roma U19
Lazio U19
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Italy: Primavera 2
FT
Como U19
Udinese U19
4
3 (3)
(2)
3 (3)
(2)
FT
Bari U19
Crotone U19
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Cosenza U19
Ternana U19
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Pescara U19
Palermo U19
4
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Spezia U19
Salernitana U19
3
4 (1)
(2)
4 (1)
(2)
FT
Sudtirol U19
Parma U19
2
2 (2)
(2)
2 (2)
(2)
FT
Cesena U19
Entella U19
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
AlbinoLeffe U19
Padova U19
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Alessandria U19
Brescia U19
0
10 (0)
(5)
10 (0)
(5)
FT
Cittadella U19
Vicenza U19
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
FeralpiSalo U19
Renate U19
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Monopoli U19
Benevento U19
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Napoli U19
Ascoli U19
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Perugia U19
Pisa U19
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Reggiana U19
Cremonese U19
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Spal U19
Venezia U19
2
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Italy: Serie D - Group G
FT
Flaminia
Latte Dolce
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Ivory Coast: Ligue 1
FT
AS Denguele
SO Armee
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Bouake
Stella Adjame
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Korhogo
Zoman
1
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Mouna
SOL
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Jordan: Premier League
FT
Maan
Al Ramtha
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Kazakhstan: Premier League
FT
Zhenis
Yelimay Semey
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Kyzylzhar
Turan
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Kairat Almaty
Atyrau
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Tobol
Zhetysu Taldykorgan
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Aktobe
FC Astana
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Kenya: Premier League
FT
Muhoroni Youth
Bidco United
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Sofapaka
Shabana
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
KCB
Kariobangi Sharks
0
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
FT
Muranga
Gor Mahia
1
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
Kenya: Super League
FT
Naivas FC
Vihiga
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Rainbow
Kisumu All-Stars
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Mulembe United
Kibera
2
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Mathare Utd.
Dimba Patriots
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Mombasa Stars
Migori
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Assad
Gusii
2
0 ()
()
0 ()
()
Latvia: 1. Liga
FT
Riga FC 2
Alberts JDFS
2
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Valmiera 2
AFA Olaine
3
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
RFS 2
Ogre United
5
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Skanste
Rezekne
6
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Latvia: Latvian Cup
FT
Bebri
JFC Viola
3
2 (2)
(0)
2 (2)
(0)
Lebanon: Premier League - Losers Stage
FT
Al Sahel
Al Hikma
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Lithuania: I Lyga
FT
Ekranas
BE1 NFA
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
BFA Vilnius
Riteriai
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Kauno Zalgiris 2
Banga 2
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Lithuania: Lithuanian Cup
FT
Statyba-Sendvaris
Jonava
1
5 (1)
(2)
5 (1)
(2)
Macao: Elite League - Relegation Group
Postp.
University of Macau
Sporting Macau
-
-
-
FT
Monte Carlo
Tak Chun Ka I
2
0 ()
()
0 ()
()
Malawi: Super League
FT
Baka City
Silver Strikers
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Big Bullets
Mighty Wanderers
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Mzuzu City
Moyale Barracks
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Malta: Premier League
FT
Hamrun
Hibernians
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Mexico: Liga Mx U23 - Clausura - Play Offs
FT
Cruz Azul U23
U.N.A.M.- Pumas U23
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Pachuca U23
Puebla U23
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Mexico: Liga Mx Women - Clausura
FT
Atlas W
Cruz Azul W
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Club Tijuana W
Club Leon W
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
U.N.A.M.- Pumas W
Queretaro W
4
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Pachuca W
U.A.N.L.- Tigres W
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Mexico: Liga Premier Serie A - Play Offs
FT
Deportiva Venados
Petroleros Salamanca
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Mexico: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
FT
Correcaminos 2
Mineros de Fresnillo
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Leones Negros 2
Cimarrones de Sonora 2
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Mexico: Liga Premier Serie B - Play Offs
FT
Uruapan
Artesanos Metepec
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Moldova: Super Liga - Championship Group
FT
Petrocub
Dacia Buiucani
7
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Sheriff Tiraspol
Milsami
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Balti
Zimbru Chisinau
2
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
Moldova: Super Liga - Relegation Group
FT
Saxan Gagauz Yeri
Victoria
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Montenegro: Prva Crnogorska Liga
FT
Arsenal Tivat
Buducnost
0
4 (0)
(1)
4 (0)
(1)
FT
Jedinstvo
Mornar Bar
3
4 (2)
(3)
4 (2)
(3)
FT
Jezero
Mladost DG
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Rudar
Decic
0
4 (0)
(2)
4 (0)
(2)
FT
Sutjeska
Petrovac
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Morocco: Botola 2
FT
Dcheira
RAC Casablanca
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Jeunesse Massira
Rapide Oued Zem
2
2 ()
()
2 ()
()
FT
Olympique Khouribga
Chabab Atlas Khenifra
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Wydad Fes
Ittifaq Marrakech
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Mozambique: Mocambola
FT
Costa do Sol
UD Songo
2
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
Netherlands: Derde Divisie
FT
DEM
DVS '33 Ermelo
0
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Sparta Nijkerk
Hoogeveen
3
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
Barendrecht
Groene Ster
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Rijnvogels
HSC '21
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
RKAV Volendam
Genemuiden
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Staphorst
Kampong
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
SteDoCo
TOGB
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
VV DOVO
Eemdijk
5
2 (4)
(0)
2 (4)
(0)
FT
ODIN '59
Harkemase Boys
2
2 (2)
(0)
2 (2)
(0)
FT
Sportlust
AWC
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Urk
IJsselmeervogels
1
6 (0)
(1)
6 (0)
(1)
FT
VVSB
USV Hercules
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Blauw Geel
GVV Unitas
4
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Rosmalen
Baronie
4
4 (2)
(2)
4 (2)
(2)
FT
HV & CV Quick
Kloetinge
3
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
UNA
Hoek
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Netherlands: Divisie 1 U18 - Spring Season
FT
Feyenoord U18
AZ Alkmaar U18
3
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Groningen U18
Willem II U18
1
2 ()
()
2 ()
()
FT
Vitesse U18
PSV U18
4
1 ()
()
1 ()
()
FT
Ajax U18
Utrecht U18
3
0 ()
()
0 ()
()
Netherlands: Divisie 1 U21 - Spring Season
FT
Cambuur U21
Nijmegen U21
3
1 ()
()
1 ()
()
FT
FC Twente/Heracles U21
G.A. Eagles U21
5
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
Netherlands: Tweede Divisie
FT
Excelsior Maassluis
AFC
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
ACV Assen
HFC
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Noordwijk
ADO 20 Heemskerk
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Spakenburg
Quick Boys
5
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Katwijk
Jong Sparta Rotterdam
3
4 (2)
(1)
4 (2)
(1)
FT
Hardenberg
Rijnsburgse Boys
3
3 (2)
(2)
3 (2)
(2)
FT
Lisse
Scheveningen
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Kozakken Boys
GVVV
0
4 (0)
(1)
4 (0)
(1)
FT
Jong Almere City
De Treffers
1
3 (1)
(3)
3 (1)
(3)
Nicaragua: Liga Primera - Clausura - Winners
FT
Jalapa
Diriangen
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Nicaragua: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offs
FT
Ferretti U20
Managua FC U20
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
Nigeria: Nnl
FT
Abia Comets
Beyond Limits FC
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Dakkada FC
Smart City
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
One Rocket
Giant Brillars
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
North Macedonia: 1. Mfl
FT
Shkupi
Shkendija
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Struga
KF Gostivar
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Voska Sport
Sileks
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Brera Strumica
Bregalnica Stip
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Vardar
Makedonija GP
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Rabotnicki
Tikves
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
North Macedonia: 2. Mfl
FT
Teteks
Besa 1976
0
7 (0)
(3)
7 (0)
(3)
FT
Belasica
Vardar Negotino
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Novaci
Karaorman
6
0 (5)
(0)
0 (5)
(0)
FT
Ohrid
Detonit Plackovica
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Sasa
Kozuf Gevgelija
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Bashkimi
Pelister
1
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Osogovo
FK Skopje
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Pobeda
Arsimi
0
3 (0)
(0)
3 (0)
(0)
Northern Ireland: Irish Cup
AET
Cliftonville
Linfield
3
1 1
1 (0)
(1)
1 1
1 (0)
(1)
Norway: Division 1 Women
FT
Odd W
Aalesund W
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Honefoss W
Ovrevoll Hosle W
6
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Fyllingsdalen W
Viking W
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
Norway: Division 2 - Group 1
FT
V. Haugesund
Notodden
3
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Lysekloster
Kvik Halden
5
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Orn
Hodd
3
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
Norway: Division 2 - Group 2
FT
Grorud
Eidsvold TF
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Kjelsas
Follo
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Skeid
Ull/Kisa
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Stjordals Blink
Tromsdalen
2
3 (2)
(0)
3 (2)
(0)
Norway: Division 3 - Group 1
FT
Bjarg
Askoy
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Froya
Stord
4
4 (1)
(0)
4 (1)
(0)
FT
OS TF
Fana
1
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
FT
Sandviken
Forde
4
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Loddefjord
Floro
2
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
Norway: Division 3 - Group 2
FT
Vindbjart
Pors
1
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Mandalskameratene
Vidar
2
4 (1)
(3)
4 (1)
(3)
FT
Vigor
Sola
1
5 (1)
(3)
5 (1)
(3)
FT
Odd 2
Brodd
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Norway: Division 3 - Group 4
FT
Nardo
Lillestrom 2
5
4 (3)
(2)
4 (3)
(2)
FT
Tiller
Surnadal
4
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Byasen
Trygg/Lade
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Melhus
Orkla
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
Norway: Division 3 - Group 5
FT
Skjetten
Lorenskog
1
3 (1)
(0)
3 (1)
(0)
FT
Funnefoss/Vormsund
Gjellerasen
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Lokomotiv Oslo
Bjorkelangen
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Norway: Division 3 - Group 6
FT
Fyllingsdalen
Floya
2
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
Norway: Eliteserien
FT
Brann
Rosenborg
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Norway: Obos-Ligaen
FT
Stabaek
Kongsvinger
5
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Start
Ranheim
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Valerenga
Bryne
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Egersund
Lyn
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Levanger
Sogndal
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Mjondalen
Aalesund
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Raufoss
Asane
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Sandnes
Moss
3
3 (1)
(0)
3 (1)
(0)
Norway: Toppserien Women
FT
Asane W
Valerenga W
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Lyn W
Stabaek W
1
7 (0)
(1)
7 (0)
(1)
FT
Roa W
Arna-Bjornar W
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
LSK Kvinner W
Kolbotn W
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Paraguay: Division Intermedia
FT
Fernando de la Mora
Martin Ledesma
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Rubio Nu
Deportivo Santani
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Paraguay: Primera Division - Apertura
FT
Libertad Asuncion
Cerro Porteno
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Nacional Asuncion
Sp. Luqueno
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Tacuary
Sportivo Trinidense
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Peru: Liga 1 - Apertura
FT
Alianza Lima
Cajamarca
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Los Chankas
Cusco
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Carlos Mannucci
Deportivo Garcilaso
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Comerciantes Unidos
Union Comercio
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Peru: Liga 2
Postp.
Pirata
Alianza Huanuco
-
-
-
Postp.
Dep. Municipal
Santos
-
-
-
Postp.
Carlos Stein
ADA Jaen
-
-
-
Postp.
Comerciantes
U. San Martin
-
-
-
Postp.
Deportivo Coopsol
Binacional
-
-
-
Postp.
Moquegua
Ayacucho
-
-
-
Peru: Liga Women
FT
Defensores W
Cesar Vallejo W
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
U. de Deportes W
Dep. Municipal W
1
6 (0)
(2)
6 (0)
(2)
Philippines: Pfl
FT
Manila Digger
Loyola
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Philippine Army
Davao Aguilas
0
5 (0)
(3)
5 (0)
(3)
FT
Manila Montet
Mendiola FC 1991
0
6 (0)
(1)
6 (0)
(1)
Poland: Central Youth League
FT
Warta P. U19
Wisla U19
4
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Korona Kielce U19
Zaglebie U19
3
5 (1)
(3)
5 (1)
(3)
Poland: Division 1
FT
R. Rzeszow
Legnica
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Lechia Gdansk
Tychy
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
GKS Katowice
S. Rzeszow
8
0 (5)
(0)
0 (5)
(0)
Poland: Division 2
FT
Stezyca
Wisla Pulawy
1
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Lech Poznan II
KKS Kalisz
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Olimpia Elblag
Hutnik Krakow
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Ol. Grudziadz
S. Wola
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Poland: Ekstraklasa
FT
LKS Lodz
Slask Wroclaw
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Zaglebie
Rakow
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Stal Mielec
Jagiellonia
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Poland: Ekstraliga Women
FT
Leczna W
Medyk Konin W
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Poland: Iii Liga - Group I
FT
Grodzisk M.
Pelikan
3
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Sulejowek
Zambrow
1
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
FT
Wikielec
Jagiellonia II
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
LKS Lomza
Legia II
3
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
Poland: Iii Liga - Group Ii
FT
Elana Torun
Swinoujscie
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Vineta W.
Stolem Gniewino
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Kleczew
Solec Kujawski
3
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Swit Skolwin
Starogard Gdanski
3
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Poland: Iii Liga - Group Iii
FT
Stilon Gorzow
Bytom Odrzanski
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Jelenia Gora
Goczalkowice Zdroj
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Pawlowice
Gwarek Tarnowskie Gory
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Zielona Gora
Warta Gorzow
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Poland: Iii Liga - Group Iv
FT
KS Wieczysta Krakow
Wisloka Debica
5
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Podhale Nowy Targ
Unia Tarnow
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Wislanie Jaskowice
Chelmianka Chelm
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Czarni Polaniec
Biala Podlaska
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Karpaty Krosno
Avia Swidnik
2
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
Portugal: Campeonato Nacional U19 - Championship Group
FT
Academico Viseu U19
Sporting CP U19
5
5 (1)
(3)
5 (1)
(3)
FT
Vitoria Guimaraes U19
Braga U19
2
4 (1)
(1)
4 (1)
(1)
Portugal: Campeonato Nacional U19 - Relegation Group
FT
Estoril U19
SC Lusitania U19
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Vizela U19
Maritimo U19
2
3 (2)
(0)
3 (2)
(0)
FT
Belenenses U19
Academica U19
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Torreense U19
Alverca U19
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Vitoria Setubal U19
Beira Mar U19
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Chaves U19
Rio Ave U19
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Pacos Ferreira U19
Boavista U19
2
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Lusitania FC U19
Gil Vicente U19
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Portugal: Liga 3 - Promotion Group
FT
Lusitania FC
Braga B
3
2 (2)
(0)
2 (2)
(0)
FT
Academica
Atletico CP
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Varzim
Felgueiras
2
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
Portugal: Liga 3 - Relegation Group
FT
Canelas 2010
AD Fafe
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
SC Vianense
Anadia
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Oliveira Hospital
Pero Pinheiro
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Trofense
Sanjoanense
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
1º Dezembro
Caldas
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Sporting CP B
Amora
5
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Portugal: Liga Bpi Women
FT
Albergaria/Durit W
Torreense W
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Racing Power W
Famalicao W
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Braga W
Damaiense W
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Portugal: Liga Portugal
FT
Boavista
Gil Vicente
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Rio Ave
Vitoria Guimaraes
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Sporting CP
Portimonense
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Chaves
FC Porto
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
Portugal: Liga Portugal 2
FT
Feirense
Leiria
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Academico Viseu
Leixoes
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Oliveirense
Tondela
2
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
Qatar: Qatar Cup
FT
Al Wakra
Al Rayyan
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Romania: Liga 1 - Relegation Group
FT
FC Botosani
FC Voluntari
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
U. Cluj
Din. Bucuresti
3
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
Romania: Liga 2 - Championship Group
FT
Unirea Slobozia
Hunedoara
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Russia: Fnl
FT
SKA Khabarovsk
Kamaz
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Khimki
Saratov
5
4 (2)
(1)
4 (2)
(1)
FT
Chernomorets Novorossijsk
Torpedo Moscow
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Alania Vladikavkaz
Shinnik Yaroslavl
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Neftekhimik
Yenisey
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Dynamo Makhachkala
Volgar-Astrakhan
3
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Rodina Moscow
Arsenal Tula
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Russia: Fnl 2 - Division A Silver - Spring Season
FT
Omsk
D. Bryansk
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
S. Kostroma
Kaluga
5
2 (2)
(2)
2 (2)
(2)
FT
Kursk
Ulyanovsk
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Mashuk
Tekstilshtik
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Khimik
Miass
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Russia: Fnl 2 - Division B - Group 1
FT
Dynamo Stavropol
Alania 2
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Astrakhan
Kamensk-Shakhtinsky
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
FK Pobeda
Angust Nazran
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Kholding
Rubin Yalta
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Spartak Nalchik
Legion Makhachkala
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Rostov 2
Forte Taganrog
1
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
FC Sevastopol
Maykop
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Russia: Fnl 2 - Division B - Group 2
FT
Zvezda St. Peterburg
Vladimir
1
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
Russia: Fnl 2 - Division B - Group 3
FT
Spartak Tambov
SKA Khabarovsk 2
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Russia: Fnl 2 - Division B - Group 4
FT
Ural 2
Lada Togliatti
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Krylya Sovetov Samara 2
Nosta
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Kirov
Volna Nizhegorodskaya
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Uralets Nizhny Tagil
Pari NN 2
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Akron Togliatti 2
Orenburg 2
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Russia: Supreme Division Women
FT
Zvezda 2005 W
Krasnodar W
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Lokomotiv Moscow W
FK Yenisey W
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Zenit W
FK Krylya Sovetov Samara W
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Dynamo Moscow W
Chertanovo M. W
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
San Marino: Campionato Sammarinese - Play Offs
FT
La Fiorita
Murata
1
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Cosmos
Tre Penne
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Saudi Arabia: Saudi Professional League
FT
Al Shabab
Al Raed
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Al Taee
Al Khaleej
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Al Nassr
Al Wehda
6
0 (4)
(0)
0 (4)
(0)
Scotland: League One
FT
Cove Rangers
Edinburgh City
3
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Falkirk
Alloa
2
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Hamilton
Kelty Hearts
4
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Montrose
Queen of South
3
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Stirling
Annan
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Scotland: League Two
FT
Bonnyrigg Rose
Forfar Athletic
4
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
East Fife
Spartans
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Elgin City
Clyde
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Peterhead
Dumbarton
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Stranraer
Stenhousemuir
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
WO
Buckie Thistle
East Kilbride
-
-
-
Scotland: Premiership - Championship Group
FT
Celtic
Hearts
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Dundee FC
St. Mirren
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Scotland: Premiership - Relegation Group
FT
Aberdeen
St Johnstone
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Motherwell
Livingston
4
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Ross County
Hibernian
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Serbia: Prva Liga - Relegation Group
FT
Kolubara
Radnicki Beograd
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Serbia: Srpska Liga - Belgrade
FT
Prva Iskra
Zvezdara
3
1 (3)
(0)
1 (3)
(0)
FT
Usce
Rad Beograd
6
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Buducnost Dobanovci
Torlak
3
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Padinska Skela
Polet Dorcol
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Radnicki Obrenovac
Sindjelic Beograd
5
3 (3)
(2)
3 (3)
(2)
FT
Zemun
Teleoptik
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Serbia: Srpska Liga - East
FT
Paracin
Timocanin
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Pcinja
Dunav Prahovo
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Trayal Krusevac
SFS Borac
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Jedinstvo Krusevac
Djerdap
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Buducnost Popovac
Radnicki Svilajnac
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Radnicki Pirot
Zitoradja
6
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Vlasina
Sindjelic
5
1 (3)
(1)
1 (3)
(1)
FT
Mesevo
Jagodina
4
2 (2)
(2)
2 (2)
(2)
Serbia: Srpska Liga - Vojvodina
FT
Hajduk 1912
1. Maj Ruma
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Kikinda
Tisa Adorjan
1
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
FT
Naftagas
Radnicki Zrenjanin
4
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Sloven Ruma
Backa
4
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Becej
Omladinac NB
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Jedinstvo SP
Zeleznicar Indjija
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Borac Sajkas
Dinamo Pancevo
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Podunavac Belegis
Kabel Novi Sad
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Serbia: Srpska Liga - West
FT
Mihajlovac
Polet Ljubic
2
4 ()
()
4 ()
()
FT
Sloga Petrovac
Sloga Pozega
0
2 ()
()
2 ()
()
FT
Takovo
Mladi Radnik
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Omladinac Zablace
FAP
4
4 ()
()
4 ()
()
FT
Borac 1926
Zlatibor Cajetina
2
1 ()
()
1 ()
()
FT
Loznica
Real Podunavci
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Tutin
Josanica
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Vrelo Sport
Buducnost Krusik
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Sierra Leone: Premier League
Postp.
Luawa
Bai Bureh Warriors
-
-
-
Postp.
Bo Rangers
Wusum Stars
-
-
-
Postp.
Kholifa Stars
Ports Authority
-
-
-
Postp.
Lamboi
Freetown City
-
-
-
Postp.
Mighty Blackpool
Old Edwardians
-
-
-
Postp.
Wilberforce Strikers
Real Republicans
-
-
-
Singapore: Singapore Community Shield
FT
Albirex Niigata
Lion City
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Slovakia: 1. Liga Women - Championship Group
FT
Ruzomberok W
Myjava W
3
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Slovan Bratislava W
Trnava W
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Slovakia: 1. Liga Women - Relegation Group
FT
Zilina W
Topolcany GFC W
12
0 (6)
(0)
0 (6)
(0)
Slovakia: 2. Liga
FT
FK Humenne
Spisska Nova Ves
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Trebisov
Komarno
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Petrzalka
Presov
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Povazska Bystrica
Pohronie
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Slovakia: 3. Liga - East
FT
Bardejov
Vranov
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
MSK Lucenec
Spisske Podhradie
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Namestovo
Rimavska Sobota
3
1 (3)
(1)
1 (3)
(1)
Slovakia: 3. Liga - West
FT
AFC Nove Mesto
Belusa
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Jednota Banova
Lehota p. V.
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
MSK Martin
Dubnica
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Sala
Zvolen
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
HA Banska Bystrica
Galanta
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Velke Ludince
Castkovce
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Slovakia: Nike Liga - Championship Group
FT
Trnava
Ruzomberok
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Slovan Bratislava
Zilina
2
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
Slovakia: Nike Liga - Relegation Group
FT
Trencin
Michalovce
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Z. Moravce-Vrable
Skalica
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Slovenia: 2. Snl
FT
Bilje
Dravinja
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Grosuplje
NK Krka
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Tabor Sezana
ND Gorica
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Rudar
Jadran Dekani
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Slovenia: 3. Snl - East
FT
Hajdina
Dravograd
9
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Podvinci
Race
2
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Sampion Celje
Ljutomer
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
NK Jesenice
Kocevje
6
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Dren Vrhnika
Sencur
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Izola
NK Adria
5
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Slovan Ljubljana
Ziri
6
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Sobec Lesce
Dob
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Dobrovce
Korotan
0
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
Slovenia: Prva Liga
FT
Aluminij
Bravo
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Koper
Domzale
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Maribor
Celje
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
South Africa: Diski Challenge
FT
Golden Arrows U23
Chippa Utd. U23
3
3 (2)
(1)
3 (2)
(1)
FT
Kaizer Chiefs U23
Sekhukhune U23
4
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Swallows U23
Stellenbosch U23
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Cape Town Spurs U23
Polokwane U23
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Royal AM U23
Amazulu U23
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
South Africa: Nedbank Cup
FT
Chippa Utd.
Orlando Pirates
1
3 (0)
(2)
3 (0)
(2)
South Korea: K3 League
FT
Busan Kyotong
Paju Citizen
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Chuncheon
Daegu 2
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Gangneung
Ulsan Citizen
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Gimhae
Yangpyeong
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Spain: Laliga
FT
Real Sociedad
Las Palmas
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Real Madrid
Cadiz CF
3
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Girona
Barcelona
4
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Mallorca
Atl. Madrid
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Spain: Laliga2
FT
Mirandes
Valladolid
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Huesca
R. Oviedo
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Racing Santander
Elche
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
FC Cartagena SAD
Alcorcon
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Spain: Liga F Women
FT
Atl. Madrid W
Costa Adeje Tenerife W
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Valencia W
Eibar W
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Athletic Bilbao W
Villarreal W
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Granada CF W
Barcelona W
1
4 (1)
(3)
4 (1)
(3)
Spain: Primera Rfef - Group 1
FT
R. Sociedad B
Celta Vigo B
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Barcelona B
Tarazona
2
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Sestao
Dep. La Coruna
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Teruel
Unionistas
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
R. Union
Cultural Leonesa
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
SD Logrones
Fuenlabrada
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Spain: Segunda Rfef - Group 2
FT
Utebo FC
UD Logrones
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Spain: Tercera Rfef - Group 13
FT
Montecasillas
Molinense
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Racing Murcia
Muleno
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Deportiva Minera
Balsicas Atletico
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Alcantarilla
UCAM Murcia B
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Spain: Tercera Rfef - Group 18
FT
Marchamalo
Tarancon
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Spain: Tercera Rfef - Group 2
FT
Barcia
Gijon B
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Spain: Tercera Rfef - Group 4
FT
Padura
CD Vitoria
0
1 ()
()
1 ()
()
Spain: Tercera Rfef - Group 8
FT
Burgos CF B
Atl. Tordesillas
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Spain: Tercera Rfef - Group 9
FT
Atletico Melilla
CP Almeria
2
4 (2)
(2)
4 (2)
(2)
Sweden: Allsvenskan
FT
Kalmar
Halmstad
5
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Mjallby
Brommapojkarna
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Sirius
Hacken
0
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
Sweden: Allsvenskan Women
FT
AIK W
Norrkoping W
2
3 (1)
(3)
3 (1)
(3)
FT
Hammarby W
Djurgarden W
4
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Trelleborg W
Vaxjo DFF W
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Sweden: Division 1 - Norra
FT
Pitea
United Nordic
1
5 (0)
(2)
5 (0)
(2)
FT
Karlstad
Friska Viljor
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Umea FC
FBK Karlstad
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Karlbergs
Sollentuna
2
2 (2)
(0)
2 (2)
(0)
FT
Vasalund
Orebro Syr.
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Sweden: Division 1 - Södra
FT
Rosengard
Tvaaker
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Jonkoping
Torslanda
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Norrby
Torns
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Falkenberg
Eskilsminne
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Trollhattan
Olympic
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Angelholm
Ljungskile
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Onsala
Oskarshamn
2
3 (2)
(0)
3 (2)
(0)
Sweden: Division 2 - Norra Götaland
FT
Stenungsunds
IFK Skovde
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Kumla
Forward
4
4 (0)
(4)
4 (0)
(4)
FT
Motala
Grebbestad
5
5 (2)
(1)
5 (2)
(1)
Sweden: Division 2 - Norra Svealand
FT
Gute
Falu
1
5 (1)
(3)
5 (1)
(3)
FT
Osteraker IFK
Jarfalla
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Skiljebo
Kungsangen
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Arlanda
Dalkurd
5
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Farsta
Sandvikens AIK
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Enkopings SK
Hudiksvall
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
Sweden: Division 2 - Norrland
FT
Froso
IFK Lulea
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Kiruna
Team TG
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Algarna-Harnosand
Umea FC
3
3 (2)
(3)
3 (2)
(3)
FT
Bergnasets
Gottne
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Skelleftea
Boden
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Ytterhogdal
Taftea IK
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
IFK Ostersund
Lucksta
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Sweden: Division 2 - Södra Götaland
FT
Simrishamn
Karlskrona
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
IFK Karlshamn
Osterlen
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Kristianstad
Hogaborgs
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Sweden: Division 2 - Södra Svealand
FT
Sylvia
Nacka Iliria
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Atvidaberg
Haninge
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
IFK Eskilstuna
BK Ljungsbro
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Nykopings
Syrianska
3
3 (2)
(2)
3 (2)
(2)
FT
Enskede
Arameisk-Syrianska
1
3 ()
()
3 ()
()
Sweden: Division 2 - Västra Götaland
FT
Tord
Frolunda
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Savedalen
Laholms
0
4 (0)
(2)
4 (0)
(2)
FT
Husqvarna
Ockero
2
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Sweden: Elitettan Women
FT
Malmo FF W
Eskilstuna Utd W
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Orebro W
Gamla Upsala W
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Sweden: Superettan
FT
Oddevold
Sundsvall
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Sandviken
Brage
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Oster
Gefle
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Utsikten
Skovde AIK
4
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Degerfors
Landskrona
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Switzerland: 1.Liga Classic Group 1
FT
Vevey
Sarraz-Ecleplens
5
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Monthey
Grand-Saconnex
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Oberwallis Naters
Terre Sainte
6
1 (3)
(1)
1 (3)
(1)
FT
Echallens
Coffrane
4
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Meyrin
La Chaux-De-Fonds
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Lausanne II
Chenois
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Switzerland: 1.Liga Classic Group 2
FT
Koniz
Concordia
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Solothurn
Emmenbrucke
2
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Wohlen
Muttenz
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Schotz
Munsingen
3
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Rotkreuz
Courtetelle
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Thun II
Dietikon
3
2 (2)
(0)
2 (2)
(0)
Switzerland: 1.Liga Classic Group 3
FT
Hongg
Eschen
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Linth
Taverne
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Uzwil
Wettswil-Bonstetten
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Balzers
Gossau
4
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Winterthur II
Kreuzlingen
3
2 (3)
(0)
2 (3)
(0)
FT
Freienbach
Tuggen
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Grasshopper II
YF Juventus
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Kosova
Mendrisio
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
Switzerland: Promotion League
FT
Biel
Lugano II
1
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
FT
Paradiso
Kriens
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Breitenrain
Servette U21
2
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
Luzern II
Delemont
0
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
FT
Rapperswil
Bavois
1
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Zurich II
Etoile-Carouge
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Basel II
Bruhl
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Young Boys II
Cham
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Switzerland: Super League - Championship Group
FT
Servette
Winterthur
2
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Lugano
St. Gallen
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Switzerland: Super League - Relegation Group
FT
Grasshoppers
Lausanne Ouchy
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Switzerland: Super League Women - Play Offs
FT
Young Boys W
Grasshopper W
4
3 (2)
(1)
3 (2)
(1)
FT
Zurich W
Luzern W
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Basel W
St. Gallen W
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Servette Geneve FC W
Aarau W
3
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Rapperswil W
Thun W
0
3 (0)
(0)
3 (0)
(0)
FT
Wil W
Sion W
4
3 (2)
(2)
3 (2)
(2)
Syria: Syria Cup
FT
Foutoua
Tishreen
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Tajikistan: Vysshaya Liga
FT
Istiqlol Dushanbe
Khosilot Parkhar
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Panjsher
Kuktosh
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Tanzania: Ligi Kuu Bara
FT
JKT Tanzania
Geita Gold
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Singida Fountain Gate
Dodoma Jiji
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Kinondoni MC
Kagera Sugar
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Thailand: Thai League 1
FT
Nakhon Pathom
Buriram
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Police Tero
Chiangrai Utd
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Ratchaburi
Pathum United
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Muang Thong Utd
Sukhothai
5
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Thailand: Thai League 2 - Promotion - Play Offs
FT
Nakhon Si
Chiangmai FC
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Togo: Championnat National
FT
Barracuda
Dynamic Togolais
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Binah
Gomido
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Kakadl
Gbohloe-Su
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Tunisia: Ligue 2
FT
Moknine
Zarzis
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
OC Kerkennah
Gabes
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Rades
Jeunesse Sportive
0
4 (0)
(3)
4 (0)
(3)
FT
Rejiche
Djelma
1
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Sidi Bouzid
EM Mahdia
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Tunisia: Ligue Professionnelle 1 - Championship Group
FT
Etoile Sahel
Monastir
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Tunisia: Ligue Professionnelle 1 - Relegation Group
FT
Bizertin
Olympique Beja
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Soliman
Ben Guerdane
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
US Tataouine
Metlaoui
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Turkey: 1. Lig
FT
Eyupspor
Goztepe
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
Turkey: 2. Lig Red Group
FT
Amedspor
Menemenspor
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Arnavutkoy Bl.
Kastamonuspor
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Etimesgut
Inegolspor
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Iskenderunspor
Duzcespor
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Isparta 32 Spor
Igdir FK
0
6 (0)
(4)
6 (0)
(4)
FT
Karaman
Soma Spor
1
4 (0)
(4)
4 (0)
(4)
FT
Usakspor
Sariyer
0
5 (0)
(3)
5 (0)
(3)
FT
24 Erzincanspor
Fethiyespor
2
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Belediye Derince
Denizlispor
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
Turkey: 2. Lig White Group
FT
Adiyaman FK
Afyonspor
4
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Altinordu
Ankaraspor
3
3 (2)
(2)
3 (2)
(2)
Aban.
Bursaspor
Vanspor FK
-
-
-
FT
Ankara Demirspor
Yeni Mersin Idmanyurdu
5
2 (1)
(2)
2 (1)
(2)
FT
Beyoglu Yeni Carsi
Karacabey Bld.
3
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Bucaspor 1928
Diyarbekirspor
3
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Kirklarelispor
Zonguldak
1
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Kirsehir SK
Trabzon FK
4
5 (2)
(4)
5 (2)
(4)
FT
Serik Bld.
Erokspor
0
6 (0)
(4)
6 (0)
(4)
Turkey: Super Lig
FT
Istanbulspor AS
Adana Demirspor
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Samsunspor
Trabzonspor
3
1 (3)
(1)
1 (3)
(1)
FT
Kayserispor
Karagumruk
2
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
Turkmenistan: Yokary Liga
FT
Energetik
Kopetdag Asgabat
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Merw
FC Asgabat
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Nebitci
Arkadag
0
5 (0)
(2)
5 (0)
(2)
FT
Sagadam
Ahal
0
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
Ukraine: Championship Women - Championship Group
FT
Vorskla Poltava W
Kryvbas W
6
0 (3)
(0)
0 (3)
(0)
FT
Zhytlobud-1 W
Ladomir W
4
1 (2)
(0)
1 (2)
(0)
FT
Shakhtar Donetsk W
Kolos Kovalivka W
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Panthers FC Uman W
EMC Podolie W
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
Ukraine: Druha Liga
FT
Druzhba Myrivka
Karpaty Lviv 2
5
2 (3)
(1)
2 (3)
(1)
FT
Zvyagel
Kudrivka
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Kremin 2
Trostyanets
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Ukraine: Persha Liga - Promotion Group
FT
Epitsentr
SC Poltava
3
2 (3)
(2)
2 (3)
(2)
FT
Nyva Buzova
Inhulets
0
3 (0)
(1)
3 (0)
(1)
FT
Prykarpattya
FSC Mariupol
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Ukraine: Persha Liga - Relegation Group
FT
FC Chernihiv
Bukovyna
1
5 (1)
(2)
5 (1)
(2)
FT
Dinaz Vyshgorod
Nyva Ternopil
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Hirnyk-Sport
Khust
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
Ukraine: Premier League
FT
Oleksandriya
Rukh Lviv
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Obolon
LNZ Cherkasy
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Metalist 1925
Vorskla Poltava
3
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
Ukraine: U19 League
FT
Shakhtar Donetsk U19
Ch. Odessa U19
3
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
FT
Dnipro-1 U19
Kryvbas 2020 U19
1
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Zhytomyr U19
Zorya U19
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
FT
Dyn. Kyiv U19
Kolos Kovalivka U19
2
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
United Arab Emirates: Division 1
FT
Gulf Heroes
Al Urooba
0
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Masfut
Al Fujairah
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Al Dhafra
Al-Taawon
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Uruguay: Primera Division - Apertura
FT
Boston River
Miramar
3
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Wanderers
Progreso
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Uruguay: Segunda Division - Torneo Competencia - Play Offs
FT
Montevideo City
Juventud
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
USA: Mls
FT
Atlanta Utd
Minnesota United
1
2 (0)
(0)
2 (0)
(0)
FT
Charlotte
Portland Timbers
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
DC United
Philadelphia Union
2
2 (2)
(1)
2 (2)
(1)
FT
Inter Miami
New York Red Bulls
6
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
Orlando City
FC Cincinnati
0
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
San Jose Earthquakes
Los Angeles FC
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
FT
Toronto FC
FC Dallas
3
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
USA: Mls Next Pro
Pen.
Town FC
Houston Dynamo 2
1
2 1
1 (0)
(0)
2 1
1 (0)
(0)
FT
Colorado Rapids 2
Austin FC II
1
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
FT
New England Revolution II
Chicago Fire II
3
2 (1)
(0)
2 (1)
(0)
FT
Cincinnati 2
Crown Legacy
2
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Pen.
Chattanooga
Orlando City B
2
1 1
1 (1)
(1)
1 1
1 (1)
(1)
USA: Nwsl Women
FT
Utah Royals W
Angel City W
1
2 (0)
(2)
2 (0)
(2)
FT
Reign W
San Diego Wave W
2
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Gotham W
North Carolina Courage W
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
USA: Usl Championship
FT
Memphis
Tampa Bay
4
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Charleston
Hartford Athletic
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Loudoun
Detroit
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
North Carolina
Rhode Island
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Pittsburgh
Miami FC
1
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Birmingham
FC Tulsa
2
2 (0)
(1)
2 (0)
(1)
USA: Usl League One
FT
Central Valley Fuego
Charlotte Independ.
1
3 (1)
(1)
3 (1)
(1)
FT
Forward Madison
Greenville
3
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
USA: Usl League Two
Postp.
Motown 2
Manhattan
-
-
-
Uzbekistan: Super League
FT
Andijan
Sogdiana
0
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Venezuela: Liga Futve - Apertura - Quadrangular
FT
La Guaira
Metropolitanos
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Inter de Barinas
Universidad Central
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Venezuela: Liga Futve 2 - Apertura
FT
Nueva Esparta
Atletico La Cruz
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
FT
Yaracuyanos
Aragua
2
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
FT
Maritimo
Miranda
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Vietnam: V.League 1
FT
Song Lam Nghe An
Hanoi FC
1
1 (1)
(1)
1 (1)
(1)
FT
Binh Duong
Khanh Hoa
3
1 (2)
(1)
1 (2)
(1)
FT
Thanh Hoa
Binh Dinh
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
FT
Cong An
Nam Dinh
2
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
FT
Hai Phong
Ho Chi Minh
2
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Vietnam: V.League 2
FT
Dong Thap
Long An
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
World: Friendly International Women
Pen.
Kazakhstan U16 W
Azerbaijan U16 W
2
3 2
2 (2)
(1)
3 2
2 (2)
(1)
Interrupted
Azerbaijan U17 W
Kazakhstan U17 W
FT
Greece U16 W
Croatia U16 W
3
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
FT
Turkey U16 W
Belarus U16 W
1
3 (1)
(2)
3 (1)
(2)
Interrupted
Belarus U17 W
Turkey U17 W
FT
Israel U16 W
Hungary U16 W
4
0 (2)
(0)
0 (2)
(0)
Zambia: Super League
Interrupted
Forest Rangers
ZESCO
Interrupted
Mufulira
Konkola
Interrupted
Mutondo Stars
Kabwe
Interrupted
MUZA
Green Buffaloes
Interrupted
NAPSA Stars
Nkwazi
Interrupted
Nkana
Kansanshi
Interrupted
Prison Leopards
Green Eagles
Interrupted
Red Arrows
Zanaco
Interrupted
Trident
Power Dynamos
FT
Trident
Nkwazi
1
3 (0)
(3)
3 (0)
(3)
Live Score was last modified: 2024-05-15 by Bettors Club